Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Hardware

 • Dva monitory – Zapojení, nastavení a vše ostatní

  Ať už jste profesionálním grafikem, datovým analytikem nebo jen pracujete s více okny, druhý monitor vám umožní zvýšit produktivitu až o desítky procent. Místo nekonečného přizpůsobování oken a přepínání mezi nimi se totiž konečně budete moci soustředit na samotné úkoly, které dokončíte o to rychleji a pohodlněji.

 • Nastavení monitoru (NÁVOD)

  Příliš jasný displej, nedostatečný kontrast nebo vybledlé barvy. S tím vším se lze u monitorů běžně setkat, přičemž nápravu těchto neduhů mají v rukou samotní uživatelé. Před monitorem současně trávíme více času než kdykoliv předtím a o významu jeho správného nastavení tak nelze v nejmenším pochybovat. V následujícím článku si proto ukážeme, jak nastavit jednotlivé parametry a jak díky tomu dosáhnout té nejlepší uživatelské zkušenosti.

 • Jak vybrat monitor

  Ať už monitor užíváme k práci nebo zábavě, jeho konkrétní parametry mají zásadní vliv na naši uživatelskou zkušenost. Výběr správného monitoru přesto zůstává nelehkým úkolem a nelze se proto divit, že uživatelé často vyhledávají hesla „jak vybrat monitor k PC“ nebo „jak vybrat monitor k notebooku“. V tomto průvodci si proto představíme nejdůležitější specifikace, které je při volbě nového monitoru třeba znát.

 • Jak vybrat dron

  Ať už jste kameraman, nadšenec do létání nebo prostě jen milujete technologie, jsou drony jednou z nejstylovějších věcí, co nám svět moderní techniky za poslední roky přinesl. Kdo by se nechtěl proletět nad krajinou a podívat se na místa, která jsou člověku ze země zapovězena?

 • IT bastlírna: Jak aktualizovat bios základní desky

  Základní desky jsou podvozkem celého počítače, bez nich se neobejde zkrátka žádná sestava. Pro bezchybnou funkčnost je přitom nutné pravidelně instalovat nové verze biosu, které přináší nejen vylepšení, ale také nejrůznější opravy chyb. V dnešní IT bastlírně si ukážeme, jak na to.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru