Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
AirPods Max ze zlata? Připravte si pořádný balík peněz

AirPods Max ze zlata? Připravte si pořádný balík peněz

Události
Apple AirPods Max, vesmírná šedá_1383770433
Apple AirPods Max, vesmírná šedá
Produkt není určen k prodeji.
Apple AirPods Max, stříbrná_448574587
Apple AirPods Max, stříbrná
Produkt není určen k prodeji.
Apple AirPods Max, zelená_1719234856
Apple AirPods Max, zelená
Produkt není určen k prodeji.
Apple AirPods Max, modrá_637424010
Apple AirPods Max, modrá
Produkt není určen k prodeji.
Apple AirPods Max, růžová_1612095543
Apple AirPods Max, růžová
11 174 Kč 13 520 Kč

Cena sluchátek AirPods Max není zrovna nastavena do lidových úrovní, na druhou stranu ale nejde ani o nejdražší sluchátka na trhu. Dokazuje to známý úpravce Caviar, který si vzal tuto novinku na dílnu a předělal ji do ještě luxusnější a dražší edice.

Caviar nám pravidelně servíruje předělávky prémiových telefonů, které se v dílně úpravců změní doslova na šperky technické světa. Tentokrát se však společnost rozhodla „vylepšit“ sluchátka AirPods Max. Nebudeme vás napínat – hned na úvod prozradíme cenu. Upravená verze stojí více než 107 tisíc dolarů, tedy v přepočtu zhruba 2,3 milionu korun.  To je opravdu hodně, vzhledem k tomu, že nejnovější sluchátka od Applu se jinak v Česku prodávají za 16 490 Kč.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AirPods Max od Caviaru

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AirPods Max od Caviaru

 

Cena je takto vysoká, protože Caviar vytvořil pouze dva kusy. A další už nebudou. Případní zájemci tak mají na výběr mezi bílým a černým provedením. Upravená verze se chlubí mušlemi z 18karátového zlata, ze kterého mimochodem byly vyrobeny i některé další části sluchátek. Most sluchátek je navíc doplněn vzácnou krokodýlí kůží.

Sluchátka AirPods Max představují to nejlepší v nabídce Applu. Tento bezdrátový model sází na Bluetooth 5.0 a slibuje až 20 hodin poslechu na jedno nabití při zapnutém aktivním potlačování hluku nebo režimu propustnosti. V obou sluchátkách je osvědčený čip Apple H1, celkově je k dispozici osm mikrofonů pro aktivní potlačování hluku a tři mikrofony na snímání hlasu (dva sdílené s aktivním potlačováním hluku a jeden samostatný).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AirPods Max od Caviaru

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AirPods Max od Caviaru

 

Sluchátka zvládnou zprostředkovat také prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy. To se hodí především při sledování filmů či seriálů. „Tohle jsou sluchátka přes uši, jaká tady ještě nebyla. Náušníky i klenba hlavového mostu se dokonale přizpůsobují individuálnímu tvaru hlavy, takže AirPods Max optimálně akusticky těsní a poskytují mimořádný poslechový zážitek,“ láká Apple na nová sluchátka.

„AirPods Max spojují vysoce věrnou reprodukci zvuku se špičkovým aktivním potlačováním hluku. Zážitek z poslechu je nepřekonatelný. Každá součást jejich speciálního budiče pomáhá vytvářet zvuk s naprosto minimálním zkreslením v celém slyšitelném frekvenčním rozsahu. Mohutné basy, přesné středy i věrné, čisté výšky znějí dokonale průzračně,“ stojí dále v propagačních materiálech. Na závěry z praxe je ale příliš brzy, reálné testy zatím nejsou k dispozici.

Velmi zajímavé je i ovládání nových sluchátek. K dispozici je především korunka Digital Crown, podobnou se pyšní také hodinky Apple Watch. Korunka slouží k ovládání hlasitosti otáčením, jedním stisknutím zapnete/zastavíte přehrávání nebo přijmete hovor, dvojitým stisknutím přeskočíte dopředu a trojitým stisknutím přeskočíte dozadu. Dále je k dispozici tlačítko hlukového filtru, jeho stisknutím přepnete mezi aktivním potlačováním hluku a režimem propustnosti.

 

Představení sluchátek AirPods Max

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AirPods Max

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AirPods Max

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru