Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nové JBL Tune Beam útočí. Jsou lepší než AirPody?

Nové JBL Tune Beam útočí. Jsou lepší než AirPody?

Produktové tipy
JBL Tune Beam, černá_872660580
JBL Tune Beam, černá
Produkt není určen k prodeji.
JBL Tune Beam, bílá_113787114
JBL Tune Beam, bílá
Produkt není určen k prodeji.
JBL Tune Beam, fialová_365099649
JBL Tune Beam, fialová
2 058 Kč 2 490 Kč
JBL Tune Beam, modrá_937788876
JBL Tune Beam, modrá
Produkt není určen k prodeji.

Výborný projev včetně basů, funkce aktivního potlačení hluku, výdrž až 48 hodin, luxusní vzhled, atraktivní cenovka… Novinka mezi bezdrátovými sluchátky z dílny JBL přichází na trh a má neskutečně „nabito“.

Ať už hledáte wireless sluchátka k telefonu, k počítači nebo k obojímu, u těchto sluchátek byste se měli rozhodně zastavit a zpozornět. Je totiž docela pravděpodobné, že vám nabídnou přesně to, co potřebujete. Funkcemi jsou na tom podobně jako třeba AirPods od Applu, ale můžete je mít za pouhý zlomek jejich ceny.

Mrkněte se na novinku JBL Tune Beam na CZC.cz, kde už je máme jako jedni z prvních skladem, a navíc za férovou cenu 2490 Kč. Vybrat si můžete z černé, bílé, fialové nebo modré varianty. A teď už si pojďme krátce představit všechny důležité parametry a funkce.

Oceníte sebevědomé basy a technologii ANC

Čím jiným začít, než kvalitou zvuku. Na to, jak jsou tato TWS (true wireless) sluchátka malá a kolik stojí, hrají opravdu výborně. Vaši oblíbenou hudbu si vychutnáte naplno díky čistým výškám, středům i basům. Právě na basy se v JBL zaměřili nejvíce a výsledek nazývají Pure Bass Sound. Co se týče tvrdých fyzikálních dat, tak sluchátka mají 6mm měníče s frekvenčním rozsahem od 20 do 20 000 Hz, citlivostí 97 dB a impedancí 16 ohmů. 

Většina klíčových funkcí se točí okolo ANC (active noise control) neboli okolo aktivní regulace okolního hluku. Jen pro připomenutí… To znamená, že sluchátka nejen dobře těsní díky gumovým špuntům, ale navíc redukují okolní zvuky tím, že do uší pouští opačný signál, než jaký mají právě okolní ruchy, a tím se zvuk v našich uších vyruší. Sílu ANC si můžete nastavit.

Klíčovou funkcí JBL Tune Beam je ANC – aktivní potlačení hluku.

Zatímco běžné funkce, jako je ovládání hlasitosti nebo přepínání skladeb, se dělají dotykově přímo na sluchátkách, pro pokročilé funkce budete potřebovat bezplatnou aplikaci JBL Headphones. V ní najdete také různá nastavení ANC nebo synchronizace zvuku a videa.

Funkce Smart Ambient automaticky mění sílu ANC podle prostředí, Ambient Aware umožňuje slyšet nejdůležitější zvuky okolí a Talk Thru vám umožní mluvit s lidmi, aniž byste si sluchátka museli sundat z uší. Při hovorech zase oceníte Voice Aware, tedy nastavení toho, jak moc uslyšíte při telefonování sami sebe. Pro ANC i snímání hlasu využívají JBL 2 mikrofony na každém sluchátku – dohromady 4 mikrofony.

Perfektní synchronizace díky Bluetooth 5.3

Štve vás, když sledujete video a zvuk se zpožďuje nebo předchází? To u JBL Tune Beam nehrozí, protože o konektivitu se stará nejnovější Bluetooth 5.3. Nejen, že synchronizace sluchátek a mobilu nebo počítače bude rychlá a bezproblémová na cca 10 metrů, ale můžete mít také připojených více zařízení najednou. Sluchátka pak sama vyhodnotí, kde se právě přehrává obsah.

Díky technologii LE audio si užijete hudbu v úchvatné kvalitě, aniž by sluchátka spotřebovávala příliš mnoho energie. Kromě toho lze zvuk z jednoho zařízení sdílet do více než jednoho páru sluchátek JBL, takže si vychutnáte hudbu nebo filmy i s partnerkou nebo kamarádem. Samozřejmostí je pak možnost použití pouze jednoho sluchátka v režimu mono.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Užijte si hudbu s JBL Tune Beam při jakékoliv aktivitě.

Výdrží 48 hodin a nezastaví je ani déšť

Máte pravdu, můžou hrát klidně jako z jiného světa, ale důležitá, ne-li nejdůležitější, je u bezdrátových sluchátek taky výdrž. Uklidníme vás – je výborná.

Novinka od JBL se chlubí celkovou výdrží 48 hodin, která spočívá ve 12 hodinách poslechu a v následném trojnásobném dobití sluchátek z pouzdra, které má kapacitu 500 mAh. Se zapnutou funkcí ANC klesá celková výdrž na 40 hodin, což je ale stále výborný výsledek. Spěcháte na nabití? Díky rychlonabíjení získáte za pouhých 15 minut další 4 hodiny poslechu.

Sluchátka se hodí prakticky pro všechny příležitosti, ať už je potřebujete k mobilu, na cestu vlakem, na běh nebo jen tak k počítači. Jsou přirozeně odolná díky svému povrchu z broušeného plastu a navíc splňují certifikát odolnosti IP54, takže je nezaskočí prach, déšť, ani proudy vašeho potu při tvrdém tréninku.

V uších je skoro neucítíte – každé sluchátko váží pouhých 5 gramů (dohromady 10 gramů) a pouzdro 50 gramů. V balení dostanete kromě sluchátek JBL Tune Beam a pouzdra sadu 3 párů vyměnitelných špuntů podle velikosti, nabíjecí kabel USB-C a manuál.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vydrží celkem 48 hodin (12 sluchátka + 3x dobití z pouzdra) a odolají dešti i potu (IP54).

Bezdrátová sluchátka JBL Tune Beam  pořídíte na CZC.cz za férovou cenu 2490 Kč. Dostanete každodenní parťáky s povedeným designem, nejmodernějšími funkcemi a pořádnou výdrží, za kterou by se nemusely stydět ani několikanásobně dražší modely sluchátek. Tak do které barvy půjdete? :)


Vybrat JBL Tune Beam

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru