Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Na záchod ve velkém stylu. Tesla vyrobila WC pro kočky ve stylu Cybertrucku

Na záchod ve velkém stylu. Tesla vyrobila WC pro kočky ve stylu Cybertrucku

Události
Tesla Smart Cat Toilet_1388074898
Tesla Smart Cat Toilet
Produkt není určen k prodeji.
Tesla Smart Pet Sofa PS300_1434493687
Tesla Smart Pet Sofa PS300
2 643 Kč 3 198 Kč
Tesla Smart Cat Toilet Silicone Pad_673944251
Tesla Smart Cat Toilet Silicone Pad
859 Kč 1 039 Kč
Tesla Smart Cat Toilet Spare Bag 40x_2066532963
Tesla Smart Cat Toilet Spare Bag 40x
272 Kč 329 Kč

Museli jste si přečíst tento titulek dvakrát, abyste věřili svým očím? Neblouzníte. Patrně nejznámější automobilka věnující se elektromobilům zařadila nově i záchod pro kočky, inspiroval se Cybertruckem.

Musk je známý tím, že je schopen zpeněžit všechno – a to skutečně myslíme jako pochvalu. Když například před lety nabídnul k prodeji plamenomety, zájemci se jen hrnuli. Zda bude o nejnovější počin Tesly takový zájem, si nedovolujeme odhalovat, ale za pozornost díky své unikátnosti rozhodně stojí.

Nový kočičí záchod, který je zatím dostupný výhradně v rámci oficiálního zastoupení Tesly v Číně, se totiž inspiroval Cybertruckem. Svým čtyřnohým miláčkům tak můžete dopřát podobný komfort jako ve svém novém elektromobilu, v něm ale nedoporučujeme potřebu vykovávat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nabídka kočičího záchodu v internetovém obchodě Tesla China

Tesla China označuje novinku za „stelivo budoucnosti“. Záchod je totiž vyroben z kartonu a obsahuje několik vrstev speciálního vlnitého papíru, který je odolný proti vlhkosti, což „uspokojí každodenní potřeby koček. Po několika použitích jednoduše vyměníte záchod za jiný a vaše kočka bude moci ujíždět na novém kartónovém cybertrucku.

I když se to může na první pohled zdát jako naprostý nesmyl, v praxi by to mohlo fungovat poměrně dobře. Celý záchod se totiž nabízí v přepočtu za necelé tři stovky, což není o moc více, než zaplatíte v dnešní době za prémiové stelivo. Například pro cestovatele, kteří berou svoji kočku všude s sebou, by mohlo jít o velmi zajímavou výbavu.  

Pokud ale cestovat neplánujete, doporučujeme se poohlédnout po nějakém sofistikovanějším řešení. Značka Tesla Smart totiž nabízí aktuálně chytrý záchod pro kočky se slevou 2700 Kč. Ten toho umí víc, než by vás napadlo, posuďte sami.

Tesla Smart Cat Toilet

Co umí Cybertruck?

Cybertruck je nejbláznivější auto od Tesly. Za tento automobil by se nemusel stydět ani James Bond. Karoserie je totiž podle Muska neprůstřelná a odolná proti poškrábání. Samotný Cybertruck uveze pět cestujících a hromadu nákladu – za vnitřním prostorem je totiž ještě téměř dva metry dlouhá ložná plocha.

Na snímcích může novinka vypadat kvůli nezvyklé karoserii menší, než je ve skutečnosti. Jde nicméně o pořádně rozměrný pick-up, který se nezalekne ani terénu s 35stupňovým předním nájezdovým úhlem a 28stupňovým zadním výjezdovým úhlem.

Futuristicky vyhlížející automobil přináší i celou řadu lahůdek pro technické nadšence. Například v kabině mají řidiči místo zpětného zrcátka displej napojený na kameru, samozřejmostí je obří obrazovka, prostřednictvím které se ovládá prakticky celý vůz. Ten by měl mimochodem na jedno nabití ujet až 480 km a na 100 km/h zrychlit za méně než pět sekund, platí to přitom pro verzi s pohonem všech kol a dvěma elektromotory.

Představení Tesly Cybertruck

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tesla Cybertruck

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tesla Cybertruck

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru