Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
TOP 10 nejlepších aplikací do mobilu

TOP 10 nejlepších aplikací do mobilu

Produktové tipy

Pořídili jste si nový telefon a nevíte, co nainstalovat jako první? Nebo prostě jen hledáte inspirace na užitečné aplikace do mobilu? Připravili jsme si pro vás seznam deseti zástupců, kteří na vašem smartphonu prostě nesmí chybět. Všech TOP 10 aplikací naleznete jak pro Android, tak pro iOS, a jsou dostupné zdarma.

Facebook Messenger

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

I když už je Facebook spíš sociální síť pro staré, stále je na ní nejvíc lidí na světě – a s nimi pochopitelně chcete i komunikovat. Proto musíme Facebook Messenger uvést hned jako první aplikaci pro mobilní telefony, kterou musíte mít. Ať se snažíte sebevíc, naprostá většina z nás prostě potřebuje komunikovat s někým, kdo je pouze tam. Navíc je tato apka jednoduchá, čistá a snadno skrz ni uskutečníte klasické hovory i videohovory.

WhatsApp

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sice se nemůže chlubit takovými počty uživatelů, jako výše zmíněný Messenger, dokáže však nabídnout jiné výhody – zejména šifrovaná end-to-end komunikace patří mezi největší výsady WhatsAppu. Aplikace pro mobilní telefony dokáže obstarat vše potřebné od zpráv až po videohovory, dokonce vám pomůže najít přátele, kteří apku používají a vy je máte ve svých telefonních kontaktech. Z chytrého telefonu navíc není problém přejít na počítač, kde pomocí webové verze můžete dál vesele komunikovat.

Instagram

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Když se chceme bavit o sociální síti, která má v roce 2021 alespoň nějaký význam, musíme se posunout k Instagramu. Ještě relativně nedávno jsme v této aplikaci na mobil měli jen fotky, časem se přidaly zprávy, pokročilá editace a Stories už kompletně přebraly štafetu od Snapchatu. Minimalistické uživatelské prostředí, čistý design a spousta zajímavého obsahu. Ani tahle aplikace vám tak nesmí chybět.

TikTok

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Největším tahákem mezi sociálními sítěmi je ale TikTok a jeho aplikace do mobilu. Můžete patřit mezi sportovní nadšence, milovníky zvířátek nebo profesionální tanečníky, pro všechny je v apce místo. Krátká videa jsou příjemná na sledování a během pár minut dokážete projít pořádnou hromadu nápadů, nechybí ani propracovaná komunikace s autory. Jak zní hlavní moto – tady se rodí trendy. A je tomu skutečně tak. Pokud tedy nechcete, aby vám některý trendů unikl, rovnou instalujte.

Spotify

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hudbu miluje každý a nejpříjemněji vám ji dokáže doručit právě Spotify. Aplikace pro mobilní telefony je vyladěná do posledního detailu a pravidelně se objevují další a další možnosti, jak si hudbu užít opravdu naplno. Je jedno, jestli jste fanouškem různých žánrů, rádi objevujete novinky nebo věnujete veškerý čas poslouchání podcastů. Ve všech situacích vás Spotify podrží a poskytne skvělý zážitek. Pokud milujete hudbu, nemůže tato apka ve vašem smartphonu chybět.

Netflix

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jakmile přišla na řadu řeč o hudbě, nesmí chybět ani seriály a filmy. Nejlepší aplikace do mobilu, která vám poskytne kompletní servis, je bezpochyby Netflix. Najdete zde celé zástupy oblíbených seriálů a filmů, velkou část z nich navíc s českými titulky nebo dabingem. Jestliže tíhnete k českým klasikám, ani v tomto případě vás aplikace nezklame – najdete zde oblíbené snímky od Vesničko má středisková až po nejnovější kousky z tuzemské tvorby.

YouTube

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pokud dáváte přednost aktuálním pořadům, zábavným videím nebo prostě jen chcete brouzdat oblíbenými videoklipy, YouTube je ta správná aplikace na mobil. Kdybyste chtěli projít všechna zajímavá videa, strávíte tím několik životů. A to už je docela dost obsahu na to, aby člověk dokázal zaplnit volné odpoledne, cestu vlakem nebo jen čekání ve frontě.

Snapseed

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jestliže si rádi upravujete své fotografie nad rámec nativního editoru ve smartphonu, patří Snapseed mezi velice užitečné aplikace do mobilu. Jasně, Instagram toho dokáže nabídnout dost, ale v tomto případě jde o prakticky plnohodnotný editor na cesty. Vše funguje jednoduše, rychle a způsoby úpravy fotek pochopí každý už po pár vteřinách. Vytáhněte ze svých zážitků co nejvíc a interpretujte skrz fotografie přesně to, co jste při jejich pořizování cítili vy.

Among Us

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Co by to bylo za seznam nejlepších aplikací do mobilu bez několika videoherních zástupců. Jako prvního musíme pochopitelně zmínit skokana roku, jenž po několika nevýrazných letech dokázal vyšplhat až na 300 milionů aktivních hráčů za měsíc. Obrovskou výhodou apky pro smartphony je propojení se všemi dalšími platformami – nevadí tak, jestli vaši kamarádi hrají na počítači nebo na mobilu, objevit skutečného herního zrádce můžete vždy všichni spolu.

PUBG Mobile

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vzhledem k tomu, že Fortnite odešel jak z iOS, tak Androidu, se otevřela cesta k nejhranější battle royale jinému zástupci, konkrétně PUBG Mobile. Původní hra pro počítače stála u zrodu celého žánru a díky skvělým funkcím, jednoduchému ovládání a slušné grafice dokázal i mobilní nástupce uchvátit desítky milionů hráčů. Pakliže hledáte trochu kompetitivního hraní, je pro vás PUBG Mobile tou nejlepší aplikací do mobilu.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru