Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Návody

 • Jak vybrat chytré hodinky

  autor: Ondřej Koch, Tomáš Lichnovský

  Uvažujete, že si pořídíte chytré hodinky? Dobře děláte! Smartwatch jsou skvělý moderní doplněk – budou vám ukazovat notifikace z telefonu, měřit tep, radit se spánkem, ale nabízejí i spoustu dalších užitečných funkcí. V tomto článku se dozvíte vše o tom, jak vybrat chytré hodinky.

 • Nejlepší aplikace Garmin pro chytré hodinky

  autor: Tomáš Novotný

  Pomocí aplikace Garmin Connect IQ máte možnost do svých chytrých hodinek Garmin nainstalovat další aplikace či netradiční vzhledy vašich hodinek. Vše funguje podobně jako instalace aplikací do chytrého telefonu, pouze je nutné využít telefon jako prostředník.

 • Ciferníky Apple Watch: Jak je měnit, upravovat a používat

  autor: Tomáš Lichnovský

  Chytré hodinky od Applu jsou populární díky bezchybné symbióze s iPhonem, ale taky díky obrovské nabídce ciferníků. V tomto článku se dozvíte, jak měnit ciferníky na Apple Watch, přizpůsobovat si je a kde stáhnout desítky dalších vzhledů.

 • Vše o mobilním připojení Apple Watch (eSIM)

  autor: Tomáš Lichnovský

  Pokud připojíte Apple Watch ve verzi Cellular k mobilní síti, můžete s nimi nezávisle na iPhonu telefonovat, psát zprávy i používat internet. V tomto článku se dozvíte, kde sehnat eSIM pro Apple Watch, jak službu aktivovat a na co si dát pozor.

 • Jaká je výdrž baterie Apple Watch? Počet hodin, tipy na prodloužení a nabíjení

  autor: Tomáš Lichnovský

  Zjistěte, jak dlouho vydrží Apple Watch na jedno nabití. Kromě toho se dozvíte také to, jak prodloužit výdrž baterie, jak na správné nabíjení nebo jak si nechat vyměnit baterii.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Nejlepší aplikace pro Apple Watch

  autor: Tomáš Lichnovský

  Už je máte nainstalované? Jestli ne, tak byste to měli urychleně napravit. Tohle je 10 nejlepších aplikací pro Apple Watch, díky nimž své hodinky využijete na maximum.

 • Garmin Express: nahrávání map a aktualizace softwaru

  autor: Tomáš Novotný

  Garmin Express je aplikace sloužící ke správě a aktualizacím zařízení od značky Garmin. Pomocí této aplikace lze nahrávat mapy do navigací nebo zaznamenané fyzické aktivity do zařízení chytrých hodinek.

 • Garmin Connect: získejte podrobná data ze svých hodinek

  autor: Tomáš Novotný

  Aplikace Garmin Connect je nezbytná pro spárování chytrých hodinek od Garminu s mobilním telefonem. Sama o sobě však nabízí mnohem více funkcí, a pokud chcete podrobně prohlížet naměřená data z hodinek, bez aplikaci Garmin Connect se neobejdete.

 • Garmin Pay: Jak platit hodinkami Garmin?

  autor: Tomáš Novotný

  Funkce Garmin Pay je jako stvořená pro každého, kdo je neustále v pohybu. Během několika sekund můžete platit chytrými hodinkami a nepotřebujete k tomu peněženku ani  telefon. Snadno, rychle a bezpečně. Jak Garmin Pay nastavit a které banky funkci podporují?

 • Jak vybrat dotykový notebook 2v1

  autor: Tomáš Lichnovský

  Kdyby tak existovalo něco mezi notebookem a tabletem… Počkat, ono existuje! V tomto článku se dozvíte, jak vybrat dotykový notebook 2v1 a jaké jsou jeho výhody a nevýhody.

nahoru