Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Návody

 • Chytré hodinky a běh: zlepší trénink a sledují růst výkonnosti

  Chytré hodinky umožňují analýzu běžeckého výkonu během tréninku i po jeho dokončení. Pomocí naměřených hodnot kardiorespirační kondice (VO2max) a uklidnění tepové frekvence (HRR) lze sledovat růst fyzické výkonnosti.

 • Jak vybrat LEGO® (PRŮVODCE)

  LEGO® je někdy mylně považováno za pouhou hračku. Ve skutečnosti je tato stavebnice ale geniálním spojením puzzle, tvůrčího nástroje a v některých případech dokonce i výstavního modelu.

 • Jak na blikání monitoru, pruhy nebo rozmazané písmo

  Nebojte se, všechno jde vyřešit. V tomto článku se dozvíte několik tipů, jak odstranit nejčastější problémy s obrazovkou – blikání monitoru, ale také pruhy na monitoru, zhasínání monitoru, zrnění monitoru nebo rozmazané písmo na monitoru.

 • Jak otočit obrazovku, upravit jas a další tipy

  Otočil se vám obraz monitoru a nevíte, co s tím? Nebo naopak potřebujete pro svou práci dát monitor na výšku? Poradíme vám, jak otočit obrazovku snadno a rychle.

 • Dva monitory – Zapojení, nastavení a vše ostatní

  Ať už jste profesionálním grafikem, datovým analytikem nebo jen pracujete s více okny, druhý monitor vám umožní zvýšit produktivitu až o desítky procent. Místo nekonečného přizpůsobování oken a přepínání mezi nimi se totiž konečně budete moci soustředit na samotné úkoly, které dokončíte o to rychleji a pohodlněji.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Nastavení monitoru (NÁVOD)

  Příliš jasný displej, nedostatečný kontrast nebo vybledlé barvy. S tím vším se lze u monitorů běžně setkat, přičemž nápravu těchto neduhů mají v rukou samotní uživatelé. Před monitorem současně trávíme více času než kdykoliv předtím a o významu jeho správného nastavení tak nelze v nejmenším pochybovat. V následujícím článku si proto ukážeme, jak nastavit jednotlivé parametry a jak díky tomu dosáhnout té nejlepší uživatelské zkušenosti.

 • Jak na kalibraci monitoru

  Barvy, jas či vyvážení bílé. To vše výrobci nastavují jen na přibližné hodnoty, v důsledku čehož není obsah zobrazován správně. Jediné řešení spočívá v kalibraci, kterou lze realizovat hned několika způsoby. V následujícím článku si proces kalibrace náležitě popíšeme, podíváme se na různé metody a povíme si, který postup je nejvhodnější zrovna pro vás. 

 • Jak vybrat monitor

  Ať už monitor užíváme k práci nebo zábavě, jeho konkrétní parametry mají zásadní vliv na naši uživatelskou zkušenost. Výběr správného monitoru přesto zůstává nelehkým úkolem a nelze se proto divit, že uživatelé často vyhledávají hesla „jak vybrat monitor k PC“ nebo „jak vybrat monitor k notebooku“. V tomto průvodci si proto představíme nejdůležitější specifikace, které je při volbě nového monitoru třeba znát.

 • Jak vybrat chytré hodinky

  Obdivuhodný design, užitečné funkce i data o vlastní aktivitě. To jsou jen některé z důvodů, kvůli kterým si chytré hodinky pořizuje čím dál tím více zákazníků. Výběr toho správného modelu se nicméně stává čím dál tím obtížnější úlohou, se kterou se vám proto v tomto průvodci pokusíme pomoci.

 • Nejlepší aplikace Garmin pro chytré hodinky

  Pomocí aplikace Garmin Connect IQ máte možnost do svých chytrých hodinek Garmin nainstalovat další aplikace či netradiční vzhledy vašich hodinek. Vše funguje podobně jako instalace aplikací do chytrého telefonu, pouze je nutné využít telefon jako prostředník.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru