Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

smartphone

 • CES 2021: Takhle vypadá rolovací smartphone od LG. Prodávat se bude ještě letos

  Opravdovou lahůdku si pro mobilní fandy na veletrhu CES přichystala společnost LG. Ukázala svůj vůbec první rolovací smartphone, který má být další evolucí po ohebných obrazovkách. A co je na tom nejlepší? Nejde o žádnou hudbu budoucnosti, jak by se mohlo na první pohled zdát.

 • Recenze: Apple iPhone 12 Pro Max – ten nejlepší

  autor: Saša Ševčík

  Nové iPhony se slůvkem Pro v názvu cílí na ty nejnáročnější uživatele, platí to přitom o obou zmiňovaných modelech. V dnešní recenzi ale bude hrát prim větší bratříček – iPhone 12 Pro Max.

 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů má nového vládce

  autor: Stanislav Holý

  Z pozice nejvýkonnějšího chytrého telefonu na světě byl po několika měsících nadvlády sesazen ROG Phone 3 od společnosti Asus. Kdo by si myslel, že žezla se ujal nějaký model s novým čipsetem Snapdragon 888 od Qualcommu, byl by na omylu.

 • Nejvýkonnější smartphone na světě má Xiaomi

  autor: Petr Kirs

  Společnost Xiaomi je prvním výrobcem na světě, který ukázal nový telefon s procesorem Snapdragon 888 od společnosti Qualcomm. Díky tomu se může novinka zvaná Xiaomi Mi 11 chlubit titulem nejvýkonnější na světě, i když jí patrně prvenství nevydrží příliš dlouho.

 • Nový vládce fotomobilů. Kdo převzal žezlo?

  autor: Saša Ševčík

  Letos v říjnu se do čela žebříčku nejlepších fotomobilů vyhoupl Huawei Mate 40 Pro. Kralovat však nevydržel příliš dlouho, neboť žezlo přebral ještě před koncem roku jiný model. Zástupci společnosti Huawei ale rozhodně smutnit nemusí…

 • Recenze: Samsung Galaxy S20 FE – zrozen z pera fanoušků

  autor: Petr Kirs

  Společnost Samsung od letošního podzimu nabízí chytrý telefon Samsung Galaxy S20 Fan Edition (FE). Jak již název napovídá, jde o letošní vlajkovou loď jihokorejského elektronického gigantu, která však byla předělána do speciální fanouškovské edice. Co umí v praxi?

 • Výrobci mobilů nezahálí ani před Vánocemi. Nokia ukázala levnou novinku

  autor: Petr Kirs

  Jak ubývají dny na kalendáři do konce roku, jeden by si řekl, že výrobci chytrých telefonů již pro letošek vytáhli všechny trumfy z rukávu. Opak je ale pravdou – další novinku přinesla na trh společnost HMD Global – smartphone 5.4.

 • Recenze: Apple iPhone 12 mini – nejlepší z nejmenších

  autor: Saša Ševčík

  Nový iPhone 12 mini má hned několik nej. Jde o nejlevnější nový telefon v nabídce společnosti Apple, zároveň je to nejmenší 5G model na trhu a nejvýkonnější z malých smartphonů, kterých je na trhu jako šafránu. Co od této novinky můžeme očekávat v praxi?

 • Realme 7i láká na atraktivní cenovku a velkou baterii

  autor: Petr Kirs

  Ještě před Vánocemi uvedla společnost Realme na trh nový smartphone zvaný 7i. Novinka kromě atraktivní cenovky láká také na velký displej, velkou baterii a relativně solidní hardwarovou výbavu. Upřít se jí nedá ani líbivý vzhled.

 • Recenze: Samsung Galaxy Z Fold2 – nejvýkonnější mobilní skládačka

  autor: Saša Ševčík

  První generace smartphonu Galaxy Fold měla ambice spojit to nejlepší ze světa chytrých telefonů a počítačových tabletů. To samé dělá i letošní novinka zvaná Galaxy Z Fold2. Akorát daleko lépe…

nahoru