Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Už víme, kdy Rockstar Games ukáží první trailer z GTA 6

Už víme, kdy Rockstar Games ukáží první trailer z GTA 6

Události
Grand Theft Auto V (PS5)_1175537720
Grand Theft Auto V (PS5)
669 Kč 810 Kč

Společnost na svém účtu na sociální síti X zveřejnila konkrétní datum, kdy se mohou miliony fanoušků po celém světě těšit na oficiální video z Grand Theft Auto VI.

V Rockstar Games jsou opravdovými milovníky minimalismu. Zatímco předchozí obří novinku Red Dead Redemption II uvedli jednoduchým snímkem gangsterů v zapadajícím slunci, tentokrát tu máme opět slunce, siluety palem a trojici vodních ptáků na pozadí. Nic víc, nic míň.

Když pár slov stačí

Tedy, až na zásadní věc, a sice termín celosvětové premiéry 1. traileru na nejočekávanější hru současnosti a možná dokonce všech dob. Na první pohyblivé obrázky se můžeme těšit v úterý 5. prosince 2023 v 9 hodin ráno amerického východního času (ET). Je to narážka na New York, sídlo Rockstar Games? Nebo čas, který platí na Floridě, tedy v předpokládaném dějišti šestého dílu hry?

Je možná trošku překvapivé, že trailer neuvidíme v rámci obří show The Game Awards, která se koná jen o dva dny později v prosluněné Kalifornii. Ovšem plán Rockstar Games je zřejmý a vlastně skvělý: Až se videoherní smetánka sejde na „videoherních Oscarech“ ve čtvrtek večer v Microsoft Theater v Los Angeles, budou všichni mluvit o tom stejném. A nominanti na ceny pro hru roku to nebudou.

V každém případě platí, že trailer pravděpodobně „zboří internet“ příští úterý v 15:00 středoevropského času. A vy se už teď můžete těšit na to, že jeho podrobnou analýzu si na GEEK Magazínu rozhodně nenecháme pro sebe!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru