Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Notebooky a PC

 • Jak na kalibraci monitoru

  Barvy, jas či vyvážení bílé. To vše výrobci nastavují jen na přibližné hodnoty, v důsledku čehož není obsah zobrazován správně. Jediné řešení spočívá v kalibraci, kterou lze realizovat hned několika způsoby. V následujícím článku si proces kalibrace náležitě popíšeme, podíváme se na různé metody a povíme si, který postup je nejvhodnější zrovna pro vás. 

 • Žádný pohyb? Jaká rizika hrozí dětem nejen o prázdninách

  Většina dospělých vnímá telefony jako příležitost, obává se ale kyberšikany či přístupu k pornografii. V dětech by podporovali zdravé návyky a nechali je hrát si s nimi jen hodinu denně.

 • Postavili jsme pekelný stroj na hraní Diablo IV s DLSS 3 (a Blizzard nám ho posvětil)

  Vymazlené herní stroje mají naši buildeři nejradši a jestli mohou do své práce přidat něco extra, tak tím líp. A protože se v CZC všichni těšíme na vydání očekávané pecky Diablo IV, vymysleli jsme společně se značkami NVIDIA a Gigabyte AORUS stylové PC, na kterým se budou pekelní démoni rubat raz dva. A ještě k tomu z něj jde dým!

 • Brýle Apple Vision Pro odhaleny. A k tomu hromada počítačů

  Novinek bylo letos na vývojářské konferenci WWDC (Worldwide Developers Conference) přehršel. Prim hrály nové brýle pro rozšířenou realitu Vision Pro, novinek ale ukázala společnost Apple daleko více…

 • Laptop nebo tablet? Co umí počítače Surface od Microsoftu

  Microsoft má v nabídce celou řadu zajímavých přenosných počítačů, které můžete používat doma i na cestách. Na své si přitom přijdou běžní uživatelé, studenti, lidé v kancelářích i profesionálové. Rodinu Surface si dnes představíme trochu blíže.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Endorfy Viro Plus: nechte hry a hudbu znít! [GEEK testuje]

  V produktové nabídce se na přelomu roku objevilo nové jméno, jelikož došlo k přechodu firmy Silentium a SPC pod novou značku. Co si myslí GEEK GreenT o sluchátkách Endorfy Viro Plus.

 • Bílá je dobrá. Testujeme DDR5 paměti Kingston Fury Beast White RGB

  Populární edice DDR5 pamětí Kingston Fury Beast RGB se dočkala nového atraktivního provedení. K mání jsou paměti s bílým chladičem, díky čemuž si můžete sestavu vyladit na míru. Co od novinky čekat?

 • Pořádné herní doupě? Budoucnost patří motorizovaným postelím

  Přemýšlíte, jak by se dal co nejvíc vylepšit vaše herní doupě? Jestli novým stolem, nebo židlí? Japonská herní společnost Bauhutte věří, že budoucnost patří motorizovaným postelím určeným pro hráče.

 • Myši Endorfy: hráčům učarují [GEEK testuje]

  V produktové nabídce se na přelomu roku objevilo nové jméno, jelikož došlo k přechodu firmy Silentium a SPC pod novou značku. Co si myslí GEEK GreenT o nových myších od Endorfy?

 • Herní novinky od MSI: Pod taktovkou procesorů Intel

  Společnost MSI odhalila celou řadu nových notebooků určených pro hráče, které spojuje jedna věc – špičkový výkon. V jejich útrobách se totiž ukrývají procesory Intel 12. generace.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru