Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Microsoft 365: Bezpečné úložiště pro všechny vaše vzpomínky

Microsoft 365: Bezpečné úložiště pro všechny vaše vzpomínky

Produktové tipy
Microsoft 365 pro rodiny 1 rok - elektronicky_761506838
Microsoft 365 pro rodiny 1 rok - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Microsoft 365 pro jednotlivce 1 rok - elektronicky_1964318820
Microsoft 365 pro jednotlivce 1 rok - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Microsoft 365 Business Standard 1 rok - elektronicky_1920994052
Microsoft 365 Business Standard 1 rok - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Microsoft 365 pro rodiny 1 rok + 3 měsíce navíc_985330067
Microsoft 365 pro rodiny 1 rok + 3 měsíce navíc
Produkt není určen k prodeji.

Ukládejte si fotografie a soubory s 1 TB cloudového úložiště OneDrive a Microsoft 365. Předplaťte si Microsoft 365 pro jednotlivce nebo rodinu nyní a získejte všechny výhody, které služba nabízí pro PC, Mac, iPhone, iPad a telefony a tablety s Androidem.

Obrovské úložiště pro každého

Součástí všech variant služby Microsoft 365 je i cloudové úložiště OneDrive s kapacitou 1 TB na vše, co je vám v životě nejbližší – fotky, vzpomínky, důležité smlouvy a mnoho dalšího. K dokumentům přitom můžete přistupovat odkudkoliv na světě a z jakéhokoliv zařízení. Je tedy jedno, zda sedíte u svého PC pěkně doma, nebo na dovolené na druhé straně kontinentu prohlížíte fotky na mobilním telefonu. Kapacitu 1 TB navíc dostane každý člen, pokud tedy vyberete Microsoft 365 pro rodinu, získáte celkem 6 TB cloudového úložiště.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kromě samotného prostoru toho OneDrive zvládne mnohem více, což pomůže k pohodlnému využívání služeb, aniž byste na vše museli myslet. Nechte aplikaci automaticky zálohovat nově pořízené fotky z telefonu, případně pravidelně zálohujte důležité soubory. Nechybí ani Osobní trezor, díky němuž můžete jakékoliv dokumenty uložit do zabezpečené složky, k níž je přístup možný pouze po dvoufázovém ověření totožnosti.

Bezpečí na prvním místě

Jak je vidět z přítomnosti Osobního trezoru na OneDrive, Microsoft nebere bezpečnost na lehkou váhu. Proto je součástí služby Microsoft 365 i Microsoft Defender – moderní bezpečnostní aplikace, která slouží k zajištění bezpečí pro jednotlivce i rodiny. Každý tráví stále více času online a počet škodlivých hrozeb den ode dne roste. Microsoft Defender tak přináší zjednodušenou bezpečnou ochranu vašich dat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

S Microsoft Defenderem je možné jednoduše spravovat online zabezpečení pěkně z jednoho místa. Spolu v kombinaci s již zabudovanou ochranou Windows Security jde o výbornou kombinaci online a offline zabezpečení. Zůstaňte vy i vaše rodina neustále bez ohrožení, a to i díky upozorněním v reálném čase, pravidelným bezpečnostním tipům a doporučeným krokům, pokud systém někde najde nebezpečnou skulinku. Microsoft Defender navíc funguje nejen ve Windows, ale i v MacOS, iOS a Androidu.

Všechny oblíbené programy

Samozřejmostí služby Microsoft 365 je přístup ke všem oblíbeným programům, které si za dobu své existence získaly miliony věrných uživatelů. Bavíme se tu o aplikacích Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher, Microsoft Editor či Microsoft Family Safety.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zmíněný Microsoft Editor je služba založená na umělé inteligenci, díky níž zvládnete psát lépe hned ve 20 různých jazycích. Chyby v gramatice či stylistice se tak vytrácejí i při psaní online, jelikož právě s touto službou získáváte přístup k pokročilým gramatickým a stylovým úpravám.  

Pro jednotlivce i rodinu

Na CZC.cz pro vás máme připraveny varianty předplatného jak pro jednotlivce, tak pro rodiny. Rodinné předplatné je dostupné až pro 6 osob, přičemž používání Microsoft 365 lze až na 5 zařízeních současně u každého jednoho účtu. Získejte tedy pro sebe i své nejbližší spoustu prostoru díky OneDrive s kapacitou 1 TB, pokročilé zabezpečení díky Microsoft Defenderu a v neposlední řadě přístup k oblíbeným aplikacím a programům.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru