Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Pořádné herní doupě? Budoucnost patří motorizovaným postelím

Pořádné herní doupě? Budoucnost patří motorizovaným postelím

Události
CZC.Gaming Throne, herní židle, černá/červená O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
CZC.Gaming Throne, herní židle, černá/červená
3 050 Kč 3 690 Kč
CZC.Gaming Kingdom, herní stůl, polohovatelný Deska stolu CZC.Gaming Kingdom + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
CZC.Gaming Kingdom, herní stůl, polohovatelný
4 950 Kč 5 990 Kč
autor: Petr Kirs

Přemýšlíte, jak by se dal co nejvíc vylepšit vaše herní doupě? Jestli novým stolem, nebo židlí? Japonská herní společnost Bauhutte věří, že budoucnost patří motorizovaným postelím určeným pro hráče.

Pod značkou CZC.Gaming můžete zakoupit celou řadu zajímavých herních židlí, ale klidně i polohovatelných herních stolů. Postele CZC.cz zatím v nabídce ještě nemá, ale už nyní se můžete podívat, jak taková herní vychytávka vypadá.

Motorizovaná herní postel Bauhutte BGB-100FA v akci

Motorizovaná herní postel Bauhutte nesoucí označení BGB-100FA se má podle výrobce stát středobodem herního doupěte. Fungovat bude ideálně ve spojení s dalšími prvky od tohoto výrobce – například s nastavitelným stolem. Zmáčknutím jediného tlačítka proměníte postel v herní křeslo, jak je vidět na videu výše. A pochopitelně stejně jednoduše to jde i nazpět.

Nezávisle na sobě přitom můžete polohovat zádovou a hlavovou část i prostor pro nohy. Sami si tak můžete nastavit polohy, které vám budou vyhovovat nejvíce. Ani jedna z nich nicméně neodpovídá posedu jako v klasickém herním křesle. Jak to tedy bude s ergonomií v praxi, ukáže až čas…

Ve volitelné výbavě nicméně naleznete vše, co skutečný hráč potřebuje – kromě již zmiňovaného polohovatelného stolu například i ledničku a stojan na oblečení, který je kombinován s úložnou jednotkou pro vaše herní periferie.

Případní zájemci ale musí počítat s tím, že jen samotný rám se na Amazonu prodává za 680 dolarů (15 300 Kč). Po zakoupení všech dostupných doplňků se dostanete klidně i na více než sto tisíc korun – a to jsme ještě nezapočítali náklady na některé pořádné herní dělo.

04.jpg
03.jpg
02.jpg

Postel Bauhutte BGB-100FA s volitelnými doplňky

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru