Diskuze k článku:Acer GR235HAbmii: elegantní monitor s 3D technologií

Jaká to je technologie ??

Docela by mě zajímalo jestli je to NT nebo ne. Podle textu zde uvedeného má pozorovací úhly 160*,což značí,žeje to NT,ale po kliknutí na odkaz výrobku máte v popisu 176*,což může být cokoliv. V podrobnějším popisu výrobku také není uvedeno o jakou jde technologii. Předpokládám,že se opět jedná o NT. Nakonec za 6000 nemohu čekat více.
Osobně mě ani 3D NT monitory a vůbec 3D nějak neláká.Prostě trochu posun v obraze. Několikrát jsem byl na 3D v kině a osobně mi to přijde v momentální kvalitě jako zbytečnost a jen příplatek navíc,který moc zážitek z filmu neumocní,jak vždy běželo v masivních reklamách.Raději jdu na 2D filmy.Na 3D jde chodit jen na hodně doanimovávané filmy a nebo čistě animované,ale to už jsem trochu odbočil od tématu,ale na co jiného tyto monitory vlastně jsou ?
Pořád si raději koupím IPS monitor ve 2D.

3D efekt

Ja bych asi volil radsi 3D monitor od LG, kde jsou pouzivany pasivni 3D bryle (s polarizacnimi filtry). Jsou k clovekovi setrnejsi a i 3D efekt je podle me lepsi.

Dobrá nabídka

Konečně monitor který umí zobrazovat 3D za přijatelnou cenu...
Pro mě by to byla jasná volba, kdybych si před přibližně měsícem nekoupil jiný monitor...
Jen bych rád věděl, jestli jsou brýle v ceně, v textu ani v popisu monitoru jsem to nenašel.