Diskuze k článku:Asus chystá obdobu Eee PC
Intel Atom
Asus by se taky mohl změnit procesor. Protože dle testů je na tom lépe jak stařičký Athlon 64 (bohužel zatím neexistuje na tak malých základních deskách jak je potřeba), tak i VIA C7.
Rozlišení LCD
To rozlišení 1024x768 mi příjde dost divný, když ta N10ka bude mít širokoúhlej displej.....
New
je dobré, že se Asus poučil z problémů u Eee a vyslyšel uživatele....
navíc v tomhle vidím jedno velké pozitivum - když vyšlo Eee, všichni ostatní výrobci přišli s něčím podobným a otřáslo to současnýma cenama notebooků.... teď, když Asus přijde s N10, ostatní výrobci nebudou pozadu a také s něčím přijdou, to znamená, že se ceny budou otřásat v základech a pro nás pro koncové zákazníky není nic lepšího... bude větší výběr za lepší ceny 8-)
Lepší
Vypadá to mnohem líp než původní Eee PC. Ale zdá se mi, že to má podobný design jako Aspire One