Netatmo Presence
Netatmo Presence
7 099 Kč 8 590 Kč 5 685 Kč 6 879 Kč

Chraňte svůj domov s Netatmo

Produktové tipy 28. 11. 2019
Chytrá domácnost, to nejsou jen smart produkty, díky kterým si můžete dnes užívat většího komfortu, než by si kdy naši předkové dokázali představit. Chytrá domácnost dokáže i chránit. Jak? Společnost Netatmo na to má recept.

Zabezpečte okna i dveře

Podle statistik expertů jsou dveře tím místem, kudy nejčastěji zloději vnikají do bytů a domů, přičemž hned v závěsu jsou okna a balkony. Investice do bezpečných dveří s kvalitním zámkem a dalšími zabezpečovacími prvky by tak samozřejmě měla být na prvním místě, co se týče vašich snah o zabezpečení domácnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To samé lze nicméně říct o oknech či světlících, což se samožrejmě může velmi rychle prodražit v závislosti na počtu. S řešením dnes přichází vícero firem a mezi nimi třeba Netatmo, která si zakládá nejen na vysoké kvalitě svých bezpečnostních prvků do domácnosti, ale také na jejich designu a v neposlední řadě jednoduchostí, s jakou je nainstalujete.

Snímače pro detekci otevřených oken a dveří od Netatmo vás informují ještě před tím, než k vniknutí dojde. Jejich umístění na okna či dveře je jednoduché a jakmile jsou aktivovány, dokáží zachytit každý pohyb nebo vibrace, které mohou signalizovat pokusy o vniknutí. Nainstalovat je navíc lze nejen uvnitř, ale díky jejich odolnosti vůči povětrnostním vlivům i venku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

V případě, že dojde k otevření dveří či oken okamžitě dostanete upozornění na váš telefon, což znamená drahocenný čas při vloupání. Díky propojení snímačů s aplikací ve vašem telefonu můžete svou domácnost monitorovat kdekoli a kdykoli. Zůstaly dveře či okna příliš dlouho otevřená? Aplikace vám tento fakt připomene.

Okenní a dveřní snímače Netatmo v kostce

 • Citlivé a vodotěsné detektory otevření oken i vibrací
 • Odesílá oznámení a notifikace na mobilní telefon
 • Spolupracuje s interiérovou kamerou i sirénou Netatmo
 • Kompatibilní s Apple HomeKit

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

TO CHCI

Hlídač, který rozpozná obličeje

S bezpečnostními systémy si dnes doma můžete vytvořit kompletní systém zabezpečení. Snímače pro detekci otevřených oken a dveří jsou částí soukolí, které vás ochrání před zloději. Dalšími součástmi skládanky jsou interiérová kamera a interiérová siréna. Společně s detektory oken a dveří dokáží vytvořit dokonale spolupracující bezpečnostní matrix.

Interiérovou kameru Netatmo si na první pohled díky elegantnímu hliníkovému šasi spletete s designovým doplňkem. Uvnitř se však ukrývá chytrá kamera schopná zaznamenat FullHD širokoúhlý 130° záznam a odesílat vám jej přes wifi na váš telefon. Díky propojení s aplikací můžete vše sledovat v reálném čase, což se perfektně hodí třeba pro ochranu členů rodiny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nastavit můžete i rozpoznávání konkrétních obličejů, ať už kamarádů, kolegů či členů rodiny. Na mobilní telefon vám mohou chodit informace o příchodu známých osob, ale také i těch cizích včetně zlodějů. Noční režim zvládá kamera úplně v pohodě díky infračerveným LED diodám.

Interiérová kamera Netatmo v kostce

 • Citlivá FullHD kamera s nočním viděním a panoramatickým záběrem
 • LAN rozhraní i WiFi konektivita pro zasílání videa v reálném čase
 • Slot na microSD kartu pro nahrávání záznamů
 • Kompatibilita s Apple HomeKit

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

TO CHCI

Konečně chytrý detektor kouře

Důležitou součástí ochrany domácnosti je bezpochyby detektor kouře, který je dnes naprostým standardem a v případech novostaveb či rekonstruovaných domů součástí zákona. Ne vždy ovšem detektory (či hlásiče) plní svou funkci na sto procent a někdy dokonce svou přítomností obyvatelům domu či bytu vyloženě znepříjemňují život. Třeba když po nějakém roce či dvou začnou slabě pípat, že potřebují vyměnit baterii...

Detektor kouře od Netatmo vydrží 10 let. A nejen to, dokáže si sám provést diagnostiku, při které zkontroluje stav baterie, funkčnost kouřového čidla a vše vám odešle do vašeho mobilu. Jakmile zjistí jakýkoli problém, okamžitě pošle upozornění na váš smartphone. Díky snadné instalaci na něj zapomenete...

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tedy pokud se nerozezní jeho hlasitý alarm o síle 85 dB. Nejste doma? Žádný problém, díky propojení s aplikací v mobilu vám okamžitě odešle poplašnou zprávu včetně toho, kde se kouř objevil.

A kam detektor nejlépe nainstalovat? Odborníci doporučují instalaci ve vstupní chodbě a nejlépe pak v každé ložnici. Hodit se nicméně může třeba i ve sklepě či podkroví.

Detektor kouře Netatmo v kostce

 • Inteligentní požární hlásič s životností 10 let
 • Zasílá výstrahy na váš smartphone
 • Kompatibilní s Apple HomeKit
 • Hlasitost sirény 85 dB

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

TO CHCI

Ochrana domácnosti v kostce

 • Zůstaňte diskrétní, nechlubte se a informujte minimum lidí o tom, když někam odjíždíte
 • Nesdílejte fotky z dovolené na sociálních sítích veřejně, omezte okruh příjemců pouze na blízké známé, kamarády a rodinu
 • Poproste sousedy, aby vám vybírali schránku a čas od času zkontrolovali okna a zámky, pokud jedete na delší dobu pryč
 • Vyvarujte se nechávání klíčů pod rohožkou či v květináči a nenechávejte cennosti na očích lidem z venku (zatahujte žaluzie či záclony apod.)
 • Kvalitní trojbodový zámek a bytelná okna jsou základem v ochraně domácnosti
 • I ve starém domě, který nemá zákonnou povinnost být vybaven požárním hlásičem do (minimálně) jednoho takového investujte
kód: 195217
Netatmo Presence -20%
7 099 Kč 8 590 Kč 5 685 Kč 6 879 Kč
dodání do Vánoc skladem
5 a více kusů
Koupit na splátky
Chytrá venkovní kamera pro domácnosti i firmy ve velmi stylovém provedení s funkcí rozpoznání osob, zvířat či automobilů a zasílání informací na chytré mobilní telefony nebo tablety. Možnost natáčení videa ve FullHD kvalitě 1920 x 1080 bodů, širokoúhlý objektiv až 100°, slot pro microSD karty max. 32GB (8GB v balení), WiFi, webová aplikace pro PC a NB, LED osvětlení 12W nahradí venkovní osvětlení, odolnost s krytím IP66.