Členové CZC.Klubu v minulém roce proměnili rekordní počet bodů. Mimo jiné pomohli rozdělit 1 000 000 Kč třem neziskovým organizacím

Novinky z CZC.cz 1. 1. 2022

Po celý minulý rok měli členové CZC.Klubu možnost proměnit své body v zajímavé slevy, dopravu zdarma, služby, vsadit body ve Výherně nebo přispět na charitu. Největší zájem využít své body projevili nepřekvapivě ti zákazníci, kterým měly body koncem roku expirovat. Máme radost, že velká část zákazníků své body “zachránila” a nenechala je propadnout. Velké poděkování patří zákazníkům, kteří své body darovali vybraným charitativním projektům a pomohli nám tak mezi tyto projekty rozdělit 1 000 000 Kč. 

Proč expirovaly body v CZC.Klubu?  

O tom, že body mají omezenou platnost, se mohou zákazníci dočíst v podmínkách CZC.Klubu. V článku 6 je uvedeno, že body získané v CZC.klubu do 30. 9. 2019 expirují po roce od posledního nákupu, nejdéle 1.1.2022. Body získané od 1. 10. 2019 mají platnost dva roky od jejich připsání na účet, a to vždy od následujícího čtvrtletí. Platnost bodů získaných od 1. 10. 2019 se nijak neprodlužuje nově vytvořenými objednávkami. Touto úpravou jsme na jedné straně prodloužili platnost řady bodů o rok, na druhou stranu jsme přešli na mechaniku běžnou ve většině věrnostních klubů, kdy body po určité době expirují. 

Jak mohli členové CZC.Klubu v uplynulém roce body proměnit? 

K tradičním možnostem jak body “utratit”, které členové CZC.Klubu dobře znají, jsme přidali nové příležitosti. Největší radost jsme měli z toho, že se povedlo velkou část bodů rozdělit mezi tři dobročinné projekty. Tyto body jsme pak přepočítali na peníze a neziskovky obdarovali. Také jsme v uplynulém roce na Facebooku CZC spustili “Sirény” - každou první středu v měsíci mohli zákazníci své body proměnit za nákupy zboží za zlomek jeho skutečné ceny. Řada zákazníků si nenechala ujít atraktivní Výhernu a své body vsadila právě tam. Zákazníci mohli (a stále můžou) za body nově také nakupovat poukázky na nákup na CZC.cz. Výrazně jsme také rozšířili portfolio produktů a služeb, které si zákazníci mohou díky bodům z CZC.Klubu extrémně zlevnit. 

Jak jsme členy CZC.Klubu o expiraci bodů informovali?  

Nespoléhali jsme na to, že si členové Klubu pamatují podmínky členství, a proto jsme je aktivně informovali notifikací přímo v jejich účtu na CZC.cz, na bannerech na hlavní straně CZC.cz, v newsletterech, a také je obvolávalo naše zákaznické centrum. Potěšilo nás, že díky této masivní kampani své body proměnilo rekordní množství zákazníků a velká část bodů díky tomu neexpirovala.  

Bude dál fungovat CZC.Klub? 

Ano, i nadále mohou zákazníci sbírat body v CZC.Klub ua získat tak zajímavé slevy na zboží či služby nebo třeba své body vsadit do Výherny a vyhrát tak zajímavou elektroniku. Určitě chystáme i novinky, které členy Klubu potěší. Pokud zatím členem Klubu nejste a chtěli byste čerpat výhody členství, registrujte se do CZC.Klubu ještě dnes

Chci do CZC.Klubu

 

 

Děkujeme, že jste nám pomohli
rozdat 1 000 000 Kč

Tato akce už skončila. Ale pro tři organizace a jejich klienty něco nového začíná :) Darováním bodů jste rozhodli, jak 1 000 000 Kč mezi tři projekty rozdělíme. Díky tomu jste pomohli udělat hezčí Vánoce dětem rodičů samoživitelů, přilepšili jste rodinám handicapovaným a podpořili kvalitnější život seniorů. Do Nového roku i vám přejeme jen to dobré!

Rolničky Srdce Andělíček Stromek Dárek
Největší herní výprodej Největší herní výprodej