CZC.cz chystá půlnoční prodej Zaklínače 3, cosplayerům nabídne slevu až 600 Kč

Praha, 12. 5. 2015 – Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz připravuje na půlnoc z 18. na 19. května 2015 půlnoční prodej očekávané RPG pecky Zaklínač 3: Divoký hon. Na místě nabídne slevu až 600 Kč všem, kteří na půlnoční prodej dorazí v libovolném cosplay kostýmu ze svého oblíbeného universa. Prodej se uskuteční na ulici Krakovská 22 v Praze na Muzeu, kde má CZC.cz jednu ze svých pražských poboček.

Jedinečnou příležitost, jak získat hru se slevou 400 Kč (platí pro PC verzi) nebo 600 Kč (platí pro konzolové verze), mají v době konání půlnočního prodeje všichni cosplayeři, kteří na pražskou pobočku CZC.cz na Muzeu dorazí o půlnoci z 18. na 19. 5. 2015 ve svém kostýmu. Nemusí se přitom jednat o cosplay ze Zaklínače, sleva bude nabídnuta všem fanouškům fantasy, sci-fi či anime. Uplatnit slevu bude možné pouze na místě a na jeden kus hry Zaklínač 3: Divoký hon.

Standardní cena

Půlnoční cena pro cosplayery

Zaklínač 3: Divoký hon (PC)

1 099 Kč

699 Kč

Zaklínač 3: Divoký hon (PS4)

1 599 Kč

999 Kč

Zaklínač 3: Divoký hon (XONE)

1 599 Kč

999 Kč

Prvních 350 zákazníků, kteří si hru objednají prostřednictvím CZC.cz nebo zakoupí během půlnočního prodeje v Praze na Muzeu, obdrží navíc dárek v podobě plakátu Geralta. K dispozici pro předobjednávky je verze pro PC (1 099 Kč), PlayStation 4 (1 599 Kč) i Xbox One (1 599 Kč).

Prodej bude trvat od půlnoci do dvou hodin ráno, v případě zájmu ze strany zákazníků bude prodloužen. Vyzvednout svou předobjednávku na Zaklínače 3 v půlnočním prodeji na Muzeu si budou moci všichni zákazníci bez ohledu na to, na kterou pobočku CZC.cz mají hru objednanou. Pokud si chtějí společně se Zaklínačem zakoupit ještě něco jiného, je nutné mít vytvořenou objednávku s blokací právě napobočku CZC.cz na Muzeu a datem vyzvednutí 18. května.

Ulovte si sběratelskou edici na Facebooku CZC.cz

Vedle půlnočního prodeje mají všichni fanoušci až do neděle 17. května šanci zúčastnit se soutěže na Facebooku CZC.cz a vyhrát sběratelskou edici PC verze hry Zaklínač 3: Divoký hon. Jejich úkolem je vžít se do role hlavního hrdiny Geralta a popsat nebo graficky ztvárnit, jak podle nich vypadá Zaklínačův den. Pak už stačí jen správně zodpovědět tři jednoduché soutěžní otázky a výhra v podobě sběratelské edice PC verze hry Zaklínač 3: Divoký hon jim zanedlouho může říkat pane. Nápovědu pro zodpovězení třech soutěžních otázek naleznou pod tímto odkazem. Výherce bude vyhlášen na Facebooku CZC.cz v pondělí 18. května.

Akční nabídka Akční nabídka