Diskuze k článku:CzechComputer se stal HP Gold Prefered Partnerem 2009

Výhody

píše se tu o nějakých školeních, to bude dobrý asi pro lidi co se budou chtít poradit co koupit, ale i na reklamace. určitě to přínos je

Hm

Tak ke skode to urcite neni,snad to nejakej prinos mit bude

ISIC

Já bych ocenil slevu pro studenty na czc(hp)...Jako je například na HPMARKET.CZ................

Hezké

Je to hezké ale od chvíle co jsem potřeboval poradit s porouchanou tiskárnou HP a odpovědi jsem se nedočkal a musel jsem si ji opravit sám, nějak na tuto značku nesázím...

Hp

no abych řekl co si myslím já - CzC by z toho měla mít výhodnější ceny při nákupu HW a nebo bude provádět servi HP samo pro sebe, čímž si připíše další zisk za servis. Další věcí je, ží díky tomu se CzC dostane k velkým zakázká od státu, tzn. bude moci dodávat kompletní řešení HP servry, tiskárny a podobně. Takže přínos pro zákazníky může být třeba 10% a přínos pro CzC 90% :) Já to CzC přeji, otázkou ale je, jestli se CzC odváží do divokého moře integrátorů :)