Diskuze k článku:CzechComputer se stal HP Gold Prefered Partnerem 2009
Výhody
píše se tu o nějakých školeních, to bude dobrý asi pro lidi co se budou chtít poradit co koupit, ale i na reklamace. určitě to přínos je
ISIC
Já bych ocenil slevu pro studenty na czc(hp)...Jako je například na HPMARKET.CZ................
Hezké
Je to hezké ale od chvíle co jsem potřeboval poradit s porouchanou tiskárnou HP a odpovědi jsem se nedočkal a musel jsem si ji opravit sám, nějak na tuto značku nesázím...
Hp
no abych řekl co si myslím já - CzC by z toho měla mít výhodnější ceny při nákupu HW a nebo bude provádět servi HP samo pro sebe, čímž si připíše další zisk za servis. Další věcí je, ží díky tomu se CzC dostane k velkým zakázká od státu, tzn. bude moci dodávat kompletní řešení HP servry, tiskárny a podobně. Takže přínos pro zákazníky může být třeba 10% a přínos pro CzC 90% :) Já to CzC přeji, otázkou ale je, jestli se CzC odváží do divokého moře integrátorů :)