Diskuze k článku:DigiZone: Na návštěvě u Dance radia
Návštěva? Spíše popis cesty..
Gratuluji. Tento článek popisuje skvěle cestu do dance radia. Nicméně o samotné návštěvě se zde nedočtete a musíte jít na externí web. Velmi "užitečně" zaplněný prostor na webu...
???
Tak tento popis cesty do "znameho" radia opravdu nevim co dela na strankach obchodu s pocitacema. Navic pro dokonceni pribehu se musi na uplne jiny web. Neco jako kdyz dete do kina a pulku filmu vam prehrajou a druhou pulku Vam reknou at se dokoukate v TV.Radsi clanky o gumovych flashdiscích ve tvaru chobotnice nez toto.
Zpráva roku
No tohle je článek roku na CZC. Určitě by vyhrál mnoho anticen, kdyby se nějaké v rámci článků CZC udělovali. Nejméně textu, nejpříšernější fotky, nejméně podstatné informace, nejméně "IT článek"... Ale pro pobavení dobrý :)
:-) návštěva
pomalu me zacinaji tytulky podobnyho typu vadit, clovek si chce o necem precist a dozvi se uplne neco jinyho :-/
Hmmm
Uvítal bych raději nějakou zprávu ze světa IT, než popis cesty do rádia. Ze severu Moravy je to totiž sice dál, ale za to horší cesta...
CC bere dance r. jako svou reklamu...
to mě fakt na článku pobavilo.
"Czech Computer bere Dance radio více méně jako svou reklamu, protože čím více posluchačů nás slyší, tím více lidí se o něm dozví"...a je jim to prd platný, protože sou předražený.
To jim ale nevadí jak sem se dozvěděl z článku http://www.30minut.cz/stanislav-gaj-vyhledavacum-nejlevnejsich-zbozi-neverim/