D-Link DCS-8000LHV2
D-Link DCS-8000LHV2
1 487 Kč 1 799 Kč

Diskrétní interiérový hlídač od D-Linku

Produktové tipy 100 % hodnotili 2 uživatelé 19. 7. 2020
Ochrana moderních domácností či malých kanceláří už není výsadou hrstky vyvolených. Nová kamera DCS‑8000LHV2 z řady mydlink přináší kvalitní obraz a široké spektrum funkcí pro monitorování interiérů s diskrétním designem a snadnou instalací.

Mini Full HD Wi-Fi kamera DCS-8000LHV2 i přes svůj kompaktní design nabízí oproti svým předchůdcům z řady mydlink mnoho vylepšení – zejména vyšší rozlišení Full HD 1080p, nejnovější zabezpečení Wi-Fi WPA3 a chytrou detekci pohybu s využitím AI. Co to znamena v praxi? Třeba pokud máte domácího mazlíčka, který se v noci rád toulá po bytě či domě, kamera dokáže tento pohyb odfiltrovat a snížit tak riziko falešného poplachu. 

V kostce

  • Úhel záběru 138° s rozlišením Full HD, 30 FPS videem a 4x digitálním zoomem
  • Noční režim s dohledem až 5m
  • Detekce zvuku a pohybu s využitím AI (umělá inteligence) pro odlišení pohybu osoby a domácího mazlíčka
  • Plná podpora aplikace mydlink a integrace s ostatními zařízeními ze stejné řady
  • Nejnovější zabezpečení Wi-Fi WPA3 umožňuje stream videa v reálném čase
  • Spolupráce s ostatními mydlink zařízeními, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT

TO CHCI

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Všimnete si malého hlídače? Takhle na obrázku a za plného světla možná ano, ale co za šera nebo dokonce za tmy? Diskrétní velikost je jedním z plusů jakékoli interiérové kamery.

 

Kamera v interiéru je již dostatečným strašákem pro nezvané příchozí, ovšem důležitá je i integrace různých hlídacích prvků do jednoho funkčního celku. Kamera je prostřednictvím aplikace mydlink propojena s chytrými telefony či tablety a v rámci mydlink Cloud Recording jsou záznamy ukládány po dobu 24 hodin. Video můžete sledovat přímo v osobním cloudu nebo si jej stáhnout do svého mobilního zařízení. Alternativou k této bezplatné službě jsou i řešení placená, která nabízejí uchování po dobu až 30 dnů.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Aplikace podporuje také funkci Rich Notifications, která odesílá oznámení se snímkem z kamery do mobilního zařízení hned, jakmile detekuje sledovanou aktivitu. Na zaslanou zprávu můžete díky integraci s telefony či tablety reagovat okamžitě spuštěním živého přenosu z kamery, případně zavolat na jeden ze dvou přednastavených kontaktů, aniž by se museli přihlašovat do aplikace.

Kamery se hodí k zabezpečení moderní chytré domácnosti a umějí spolupracovat s dalšími zařízeními z řady mydlink jako jsou chytré zásuvky nebo senzory. Jsou kompatibilní s digitálními asistenty Amazon Alexa a Google Assistant, takže se dají ovládat i pomocí hlasových příkazů. Můžete být zrovna pohodlně naloženi ve vaně a jednoduchým příkazem zkontrolovat své okolí, aniž byste museli mokrými prsty manipulovat třeba s mobilem.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nástěnný držák v balení se hodí pro snadnou montáž na vyvýšená místa tak, aby měla co nejlepší výhled na vaši domácnost.

 

Podpora IFTTT (If This Then That) včetně integrace s ostatními zařízeními z řady mydlink pak udělá z jinak oddělených zařízení komplexní ochrannou síť. Světlo se rozsvítí, když kamera zaznamená pohyb nebo zvuk a pošle o tom oznámení určenému člověku.

BEZPEČNÁ DOMÁCNOST

Diskuze k článku

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

kód: 281815
D-Link DCS-8000LHV2
1 487 Kč 1 799 Kč
Kvalitní mini FullHD Wi-Fi kamera, objektiv s úhlem záběru 138°, rozlišení až 1920 x 1080, 2 MPx CMOS senzor, infračervené osvětlení, 4x digitální zoom, noční vidění na 5 m, aplikace mydlink, video formát H.264, vestavěný mikrofon, detekce pohybu/zvuku, micro USB napájení.
Akční nabídka Týden slev Sony