Honor Watch GS Pro, Camo Blue
Honor Watch GS Pro, Camo Blue
5 364 Kč 6 490 Kč

Do terénu i na párty. Představujeme smart hodinky od Honor

Produktové tipy 19. 1. 2021
Ať už hledáte spolehlivého pomocníka na svých dobrodružných cestách v divočině, nebo plánujete vyrazit do společnosti, společnost Honor pro vás má chytré hodinky, které už nesundáte z ruky. Co všechno umí a jak se od sebe liší? Povíme v článku.

Nakonec ale nezáleží na tom, kam budete s hodinkami Honor chodit a jak je budete používat. Svou paletou funkcí se přizpůsobí vám a vašemu životnímu stylu, klidně i pouze doma. Pojďme si o těchto smart hodinkách, které u nás najdete skladem hned v několika designových provedeních, povědět více.

Honor Watch GS Pro - pro průzkumníky a outdoorové nadšence

Robustní konstrukce a voděodolné pouzdro hodinek Honor Watch GS Pro mluví samy za sebe. Jde o chytré hodinky navržené pro náruživé sportovce i dobrodruhy, kteří potřebují detailní telemetrii o stavu vlastního těla i okolních podmínkách. Vysoká výdrž baterie pohybující se kolem 25 dní zajistí, že vás hodinky budou provázet i na delších cestách a nenechají vás na holičkách.

Na pohled robustní vzhled není jen na odiv, Honor Watch GS Pro odolají extrémním podmínkám. Hodinky splňují 14 různých testů vojenských standardů včetně odolnosti vůči mechanickému poškození, extrémním teplotám, vlhkosti, solné mlze, prachu a písku, což jim umožňuje odolat v náročných podmínkách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dotykový 1,39" AMOLED displej s přizpůsobitelným ciferníkem zajistí, že všechny informace pro vás důležité budou skvěle čitelné za jakýchkoli světelných podmínek. Široká škála unikátních designů a rozložení vám umožní zobrazit si data tak, jak zrovna potřebujete, aniž by vás cokoli rušilo.

O jakých datech je řeč? Honor Watch GS Pro mají více než 100 sportovních režimů pro aktivní život. 18 profesionálních sportovních režimů je doplněno 85 cvičebními módy, které vás budou provázet každý den, ať už běháte, lyžujete, šplháte po skalách nebo třeba plavete.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Údaje o vzdálenosti a času trasy, maximální rychlosti, strmosti stoupání či klesání, nadmořské výšce a další informace máte dostupné okamžitě a v reálném čase na svém zápěstí. Díky senzoru srdečního tepu vás hodinky informují o kvalitě spánku, měří vám hladinu kyslíku v krvi a pomohou vám snížit hladinu stresu řadou dechových cvičení.

Honor Watch GS Pro lze samozřejmě spárovat i s mobilním telefonem (iOS i Android) a následně přímo na ciferníku přijímat mobilní notifikace o příchozích hovorech, SMS zprávách, emailech a další upozornění z oblíbených aplikací. S integrovaným reproduktorem a mikrofonem si vyřídíte hovory přímo z vašeho zápěstí, mobil tak můžete nechat pohodlně a bezpečně uložený v batohu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoce přesná duální navigace v kombinaci s kompletním meteorologickým přehledem vám budou spolehlivými průvodci na vašich cestách i v méně známých končinách. Díky funkci Route Back se už neztratíte, hodinky vám pomohou najít cestu zpět s pokročilým záznamem trasy.

TO CHCI

Honor Watch ES - styl i funkce v jednom

Elegantní pouzdro s nízkou hmotností a silikonovým řemínkem zajistí, že tyhle chytré hodinky můžete nosit celý den, ať už během fyzické aktivity nebo prostě jen tak pro zjednoduššení každodenního života. Čistý a hravý design v mnoha barevných podáních zaujme hned na první pohled.

K tomu přispívá i možnost přizpůsobit si vzhled ciferníku výběrem z mnoha šablon i nahráním vlastní fotografie. Dotykový 1,64" AMOLED displej poskytuje extra jemný obraz s živými barvami a skvělou čitelností díky automatické úpravě jasu.

Honor Watch ES je osobní trenér na vašem zápěstí. Hodinky nabízí 10 profesionálních režimů cvičení, které si lze přizpůsobit s dalšími 85 režimy aktivit. Nemusíte nic nastavovat, hodinky samy poznají, jaké aktivitě se právě věnujete. Během cvičení vám hlídají srdeční tep vysoce pokročilými algoritmy a sledují také okysličení krve pro správné dýchání při cvičení, práci či ve vysokých nadmořských výškách. Změří vám i hladinu stresu a pomůže jej snížit různými dechovými rutinami.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Po spárování s mobilním telefonem (iOS i Android) lze na hodinkách přijímat notifikace o SMS či emailech, přijímat příchozí hovory, zobrazit si kalendář či vzdáleně ovládat přehrávání hudby a spoušť fotoaparátu na mobilu. S výdrží 10 dní se můžete s hodinkami vydat i mimo civilizaci a nic neřešit. Díky rychlému nabíjení navíc získáte 1 den výdrže už po 5 minutách v nabíječce.

TO CHCI

kód: 302528
Honor Watch GS Pro, Camo Blue
CZC doporučuje
5 364 Kč 6 490 Kč
varianty
Špičkové outdoorové hodinky s chytrými funkcemi (monitor srdečního tepu, spánku / stresu, GPS Route Back), mezi nimiž najdeme mimo jiné varování před špatným počasím, barometr, kompas, personalizovatelný ciferník. Obsahují dotykový 1.39" AMOLED panel (454 x 454 pixelů). Nabízejí vynikající odolnost vůči poškození (splnily 14 testů v rámci armádní normy MIL-STD-810G).
Akce na televize Akce na televize