Elektroodpad

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Informujeme zákazníky, že ekologická likvidace našich výrobků podle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb. a Vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. je zajištěna "Smlouvou o zajištění společného plnění" v rámci kolektivního systému ASEKOL a.s. se sídlem: Československého exilu 2062/8, 143 00  Praha 4.

Seznam sběrných míst a jejich provozní doba včetně telefonních čísel je uveden na webových stránkách http://www.asekol.cz nebo na stránkách MŽP - Registr míst zpětného odběru.

Při osobním odběru objednaného zboží má zákazník možnost odevzdat použité elektrozařízení na kterékoli pobočce CZC.cz.

V případě dodání objednávky prostřednictvím přepravní služby, poskytuje CZC.cz možnost odvozu použitého elektrozařízení (kus za kus). Jestliže má zákazník o tuto službu zájem, stačí připsat svůj požadavek do poznámky při odesílání objednávky.

Kontaktovat naše zákaznické centrum lze také telefonicky, emailem nebo kontaktním formulářem. Služba je poskytována na základě fakturace a dodání stejného elektrozařízení, jaké má zákazník v úmyslu odevzdat.

Zajištění odvozu použitého elektrozařízení je možné pouze při objednání této služby do 30. dní od data vystavení faktury.

Zpětný odběr použitého elektrozařízení zajišťuje CZC.cz bezplatně.

Kontakty zde.

Hity z telky Povánoční výprodej