Elektroodpad

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Informujeme zákazníky, že ekologická likvidace našich výrobků podle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb. a Vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. je zajištěna "Smlouvou o zajištění společného plnění" v rámci kolektivního systému ASEKOL a.s. se sídlem: Československého exilu 2062/8, 143 00  Praha 4.

Seznam sběrných míst a jejich provozní doba včetně telefonních čísel je uveden na webových stránkách http://www.asekol.cz nebo na stránkách MŽP - Registr míst zpětného odběru.

Při osobním odběru objednaného zboží má zákazník možnost odevzdat použité elektrozařízení na kterékoli pobočce CZC.cz.

V případě dodání objednávky prostřednictvím přepravní služby, poskytuje CZC.cz možnost odvozu použitého elektrozařízení (kus za kus). Jestliže má zákazník o tuto službu zájem, stačí připsat svůj požadavek do poznámky při odesílání objednávky.

Kontaktovat naše zákaznické centrum lze také telefonicky, emailem nebo kontaktním formulářem. Služba je poskytována na základě fakturace a dodání stejného elektrozařízení, jaké má zákazník v úmyslu odevzdat.

Zajištění odvozu použitého elektrozařízení je možné pouze při objednání této služby do 30. dní od data vystavení faktury.

Zpětný odběr použitého elektrozařízení zajišťuje CZC.cz bezplatně.

Kontakty zde.

Slevové dny CZC.cz Slevové dny CZC.cz