Diskuze k článku:Extrémně výkonná herní grafika od EVGA je tady
Hmm...
Šel bych do ní, ale znamenalo by to bohužel i výměnu základní desky, no vlastně skoro všech střev v PC... Takhle mohu pomýšlet tak maximálně nVidii 7600GT do AGP a šoupat nohama...
Vykon
No uplne s tebou suhlasim zase az taka vykonna gpu to neni v porovnani s 4870x2 nama o nic navrh
Do zimy
Jelikoz bylo v poslednich dnech dosti pod nulou, tak se kazdy zdroj tepla hodil, ale neprisla s nim Nvidia az moc pozde ? :D
Koruna slabne
a ceny jdou nahoru... vsichni ocekavali zlevnovani a ceny jdou opacnym smerem temer u vseho
Martan
No nevim vykon ujde ale na ATI to neema treba i tu radu 4850 i kdybys ji nataktoval tak si myslim ze je pod carou,me se moc Asus nelibejí ja jsem pproste fanda na ATI.
Nvidia podplaci?
Proč každé 2 dny newska o GTX295?. Přitom karty ani nejsou skladem, jaký to má smysl?. Připadá mi to jako by se na CZC angažovala Nvidia a snažila se propagovat svoje výrobky.proč zde nenapíšete že INTEL/AMD ohlásili slevy svých procesorů nebo jiné zajímavé aktuality kterých je Internet v posledních týdnech plný. Nebo že prodeje grafických karet nvidie klesly o 50% a firmy jako PALIT, MSI, ASUS ruší objednávky a celkově jde o 1 500 000 čipů, které Nvidii leží skladem.
Bláboly
zajímavé, jak velký souhrn marketingových blábolů se dá naskládat do jednoho "rádoby článku". Takže správně je to takto: "EVGA nalepila na referenční kartu samolepku se svým logem, tak jako to udělalo padesát dalších výrobců".Toť vše. Nevím, co na to dle pana Ševčíka má být tak exkluzivního.
HDMI
Osobně bych spíš uvítal klasický TV-OUT, nebo kdyby byla aspoň přidaná redukce, přece jen většina lidí nemá televizi s HDMI(teda aspoň tady u nás v čechách)
Hmm
no jako mam 9600 gt ale kdyz se koukam na karty od aty tohohle vykonu tak koukam ze jsou docela levnejsi tak asi bych sel do aty me je to docela jedno co mam za grafiku hlavne at je dost vykonna !!! a ze bych musel mit od Nvidie a od Aty to vubec ne !!! beztak v tom neni zadnej brutalni rozdil !!!
Neobjektivní
Nadpis stejně typický jako NVIDIA Graphics PLUS, GTX295 je nejvýkonější, ale extrémně, to by platilo jenom v porovnání s X1950 a níž.
GTX295
Pěkná karta, ale nechápu tu propagaci od každého výrobce?:D taky když už ji tu tak uvádíte mohla by být už na skladě...