Diskuze k článku:Finská společnost MultiTouch CY předhání Surface
Nádhera
Tak to je vážně super jak v matrixu nebo v tom jendom filmu nevím jak se už jmenoval.Cena je taky velice zajímavá asi né pro každého :) Jinak jestli to půjde takhle dál tak jsme zvědavej kam se to až dostane.
Domu asi ne.
Hracicka dobra ale k PRACI naprosto nevyhovujici. Uz ted maji lidi karpalni tunely jak Blanka pod Letnou (to neni eroticky film ale stavba). A to prosim smatraji prstamam po cudlikach na maly plose. Umite si predstavit, ze byste machali celyma pazema aspon 15 minut? Jeste k tomu po 46 palcovy obrazovce?!
At si panove hrajou...
Budoucnost práce s pc
Nedávno se objevil o téhle tématice ovládání pc perfektní článek na pct ( http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11477&Itemid=91 ) . Tyhle věci jsou převratné(a kloubouk před jejich vývojem), ale upřímně. Dokážete si představit větší počet pracovních míst, kde by člověk vydržel 8h. denně jezdit prstem po lcd? Já dost dobře ne, neříkám, že se nenajdou profese kde tenhle typ displeje bude výhodou, ale myslím, že jich zase tolik nebude.. Co si o tom myslíte vy?