Diskuze k článku:GeForce 6800 ULTRA - synonymum ohromného výkonu či ne?

Čas

Je opravdu zajímavé číst takove staré novinky.....680Ulta by se dala dnes už jen nazvat S.H.I.T :) na to ,že už jsou graficke karty z řady 9000

KDY?!

Kdy asi tak bude karta skladem ?Ptam se opravdu na priblizny termin ..

Hm..

A kartu budete mit asi az po 1.kvetnu predpokladam ?:)

1.5

A co vstup do eu ovlivni nejak primo nebo neprimo cenu?

KOLIK?

Za kolik se karta kterou dostanete nejdrive bude asi prodavat?
Dekuji ...

Cena & sídlo

Cena se nově uvádi 499$ za ULTRU a 299$ non ULTRA. Nvidia by měla mít hlavní sídlo v Santa Claře v Kalifornii.

Nvidia

Odkud je Nvidia ???Myslím to tak ,že Ati je z Kanady...

Cena

a cena? doufam ze to bude odpovidat 399$ ya ultra a 299$ non ultra

Vykon

V tom FC se vykon zvedl oproti 5900 ,chce to skouknout vyc webu