Diskuze k článku:HP obohacuje sérii iPAQ o dva nové modely

Zajímavé

HP na sebe v poslední době hodně upozorňuje v segmentu mobilních telefonů. Myslím, že model iPAQ Voice Messenger bude asi hodně velkým konkurentem pro jakékoliv zařízení podobného ražení. Počkám si na prní produkční verzi a nějaký ten test, ale už teď mohu říci, že pomalu odsouvám veškeré komunikátory, které jsem měl v hledáčku...

Good

moc hezký

64 tisíc barev

Škoda že tenhle model umí zobrazit jen 64 tisíc barev, lidské oko přeci jen umí zachytit barev daleko víc.

Super produkty

Paráda, konečně se více a více firem začíná pouštět do trhu se smartphony a mda. Tyto kousky vypadají velmi slibně, jak výkonostně, tak vzhledově. Jediné co mě osobně mrzí je zastaralý 320x240 displej, mohl by být s větším rozlišením, nicméně zase by to jistě zvedlo cenu, a co mohu z osobních zkušeností říci, 320x240 je víc než dostačující. Jsem zvědav jak to bude s cenovou politikou, protože dosavadní ekvivalenty tohoto druhého modelu, které prodává firma HTC/ETEEN stojí stejně jako slušně vybavený notebook nižších tříd. Moc dobrý tah od HP.