Diskuze k článku:Hry zdarma: Robokill Trainer – Zabijte je všechny!

Díky za tip

Je to pěkně zpracovaný, je to mazec a trochu mi to připomíná SHADOWGROUNDS. Příjemně strávená půlhodinka :o)