Diskuze k článku:HTC představuje S740 se dvěma klávesnicemi

Nevim

Designově pěkný, ale kombinace výsuvný qwertz klávesnice a num klávesnice se mi zdá celkem přeplácanost..

Klávesnice

Myslím, stejně jako i dost lidí dle reakcí, že by bylo asi výhodnější vyopustit zařízení s klasickou klávesnicí (kterou známe z telefonů), nebo případně s qwerty klávesnicí. Ale snažit se do zařízení "nacpat" obojí asi není to nej.... Navíc všichni víme, jak vypadají po klasickém používání vysouvací klávesnice...:-(

Kvalita

HTC má rozhodně kvalitní produkty. Ale ty dvě hardwareové klávesnnice mi připadájí poněkud zbytečné. Kdyby raději místo klávesnice zaujímal displej s virtuální klávesnicí asi by to bylo lepší. Samozřejmě tu hardwareovou vysouvací bych nechla. Ale co by na takový displej říkal akumulátor,to je další otázka.....:-)

Senzace

ale zas taková senzace (jakou z toho autor článku dělá) to není, vždyť už i HTC S710 měl dvě klávesnice, ale rozhodně bych řekl, že když už to má tu jednu jednoduchou, kolikrát ten uživatel využije tu plnohodnotnou, nebo naopak, podle mě 2 klávesnice jsou zbytečné

Výdrž

Ta baterie je fakt luxusní, 380 hodin pohotovostního režimu to opravdu klobouk dolů...!

Fešák

Černá mu opravdu sluší...Jsem opravdu rát že se rozrůstá nabidka komunikátorů s QWERTY klávesnicí. Protože pro někoho kdo požaduje od komunikátorů víc než MP3 a fotky je to velice příjemné zjednodušení práce.
Jsem celkem zvědav co za něj budou chtít... Doufám že cena nebude nesmyslně přemrštěná jako tomu bývá napříkald u posledních modelů NOKIE.