IBM podepsala s ČR smlouvu v hodnotě 2 miliard korun

V prosinci podepsala Česká republika smlouvu s Ministerstvem financí smlouvu na nový Integrovaný informační systém Státní pokladny.

Společnost IBM podepsala s Ministerstvem financí České republiky, zastoupeným ministrem financí Miroslavem Kalouskem, smlouvu v hodnotě 2,149 miliard korun na dodávku a implementaci Integrovaného informačního systému Státní pokladny (IISSP).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Integrovaný informační systém Státní pokladny je určený k transparentnímu řízení státních financí a umožní efektivní nakládání s prostředky státního rozpočtu a veřejných financí. Systém Státní pokladny již zavedla řada členských států Evropské unie.

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku (1)

Zase EU

cacanovotny 7. 1. 2009 11:42

Podle mě jsou to zbytečně vyhozené státní peníze a nebýt nátlaku ze strany EU, tak bychom nic takového ani nepotřebovali...