Intelino Smart Train vjíždí do stanice CZC

Ťukají si vaše ratolesti celé dny do tabletu a vy nemůžete za boha přijít na to, jak je od všeho toho nahánění Smrtijedů, drcení cukrátek a lovení Pokémonů dostat ke starým dobrým hračkám z civilizovanějších časů? A zkoušeli už jste jim dát vláček?

Všichni přece mají rádi vláčky! A co teprve, když je to chytrý nabíjecí elektrický vláček Intelino Smart Train, který lze ovládat tabletem nebo mobilním telefonem… Dobře, uznáváme, že je to jen poloviční úspěch, ale někde se přece začít musí no ne?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tahle hračka zaručeně nadchne všechny caparty od tří let (možná dokonce i ty menší, jen si musíte dát pozor, aby při hraní nezbaštili nějakou tu součástku) i jejich tatínky. A v čem že se vlastně liší od klasických dřevěných dětských kolejišť, jaká najdete v každé druhé hračkárně či tradičních elektrických tratí? Ve zkratce jde o ten nejchytřejší vláček, jaký kdy měl šanci spatřit světlo vašeho obýváku! Využívá totiž nejmodernější robotickou technologii, díky které ho lze ovládat na dálku prostřednictvím aplikace, nebo zapojit do hry senzory a s pomocí barevných lamel mu zanechat některý ze 17 základních (další můžete vytvářet přímo v aplikaci) příkazů přímo na kolejích. Právě druhá možnost probouzí v dětech přirozenou zvědavost i touhu tvořit, rozvíjí jejich logické myšlení a uvede je také do základů programování. Že si nedokážete představit, jak to vlastně funguje? Tak mrkněte na videa níže, tam vám to všechno vysvětlí a to pěkně hezky česky!

Vláčkodráhu Intelino stačí vybalit, sestavit trať a hra může začít! Jednotlivé kolejnice jsou extra odolné, oboustranné a díky samostatně prodávaným a u nás taktéž dostupným spojkám i snadno napojitelné na většinu jejich běžně dostupných dřevěných příbuzných. Máte doma například dřevěné koleje z Ikey? Tak to u vás Intelino Smart Train bude jako doma! No, a kdyby chtěl náhodou váš prcek vybudovat skutečnou železnici budoucnosti, dá se u nás samozřejmě pořídit také rozšiřující sada obsahující dalších 20 originálních kolejí a 40 programovacími bloků.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samotná souprava pak na jedno nabití vydrží jezdit přes 100 minut a má odolnou konstrukci z ABS polykarbonátu, což se při její maximální rychlosti 80 centimetrů za vteřinu bude v ostrých zatáčkách (nebo při vlakovém Destruction Derby… no co, neříkejte, že vás to taky nenapadlo) nejednou hodit! Skrze aplikaci připomínající zjednodušenou verzi palubní desky moderního vlaku ji pak lze ovládat buďto napřímo nebo v režimu autopilota pomocí základní sady příkazů, a to ze vzdálenosti až devíti metrů. Navíc v ní lze nastavit třeba barevná LED světla vlaku a nejrůznější zvukové efekty, které bude následně vydávat prostřednictvím zabudovaného reproduktoru! Aplikaci lze jednoduše a zdarma stáhnout na obchodech všech chytrých mobilních telefonů a tabletů podporujících Bluetooth Smart a disponujících systémem iOS od verze 8 či Android verze 5.0 a vyšší.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ať už tedy sháníte dárek k Vánocům na poslední chvíli, chcete rozvíjet tvůrčí myšlení vašeho drobečka, případně váš vnitřní geek jenom touží po totálně božím vláčku (není se za co stydět, my ho po dopsání tohohle článku začali moc chtít taky), z vláčkodráhy Intelino Smart Train budete zaručeně nadšení!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Intelino Smart Train v kostce

 • parádní chytrá hračka rozvíjející logické myšlení
 • jednoduché a maximálně intuitivní ovládání
 • ovládání za pomoci mobilu, tabletu nebo speciálních barevných bloků
 • 17 základních pokynů a možnost nastavení dalších prostřednictvím aplikace
 • učí malé děti základům programování
 • možnost propojení s většinou klasických dřevěných kolejnic
 • spolehlivě zabaví děti i dospělé
 • vyrobeno z vysoce odolných materiálů
 • vysokorychlostní motor umožňující vláčku pohyb v obou směrech
 • až 100 minut provozu na jedno nabití
 • bezdrátové ovládání na vzdálenost až 9 metrů
 • řada přesných senzorů zajišťujících okamžitou odezvu

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Akční nabídka Akční nabídka