Jabra PanaCast
Jabra PanaCast
23 132 Kč 27 990 Kč

Jabra PanaCast oživí vaši konferenční místnost

Produktové tipy 27. 11. 2019
Dánská značka Jabra přichází s chytrým konferenčním zařízením, které prostřednictvím tří 13megapixelových kamer vměstná celou vaši zasedačku do záběru tak, jako by všichni zúčastnění seděli u jednoho stolu. Chcete vědět víc?

Začněme tím nejdůležitějším. Jabra PanaCast zvládne díky trojici vestavěných kamer pokrýt 180stupňové zorné pole, což v praxi znamená, že se do obrazu vejde celé osazenstvo jednací místnosti, a to rovnou v rozlišení 4k. Součástí jednání se tak stane i neverbální část komunikace, která tvoří neoddělitelnou část mezilidských interakcí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Videokonference jsou tak díky Jabra PanaCast mnohem živější a účastníci se do diskuze mohou zapojit s bezprostředností, která byla dosud možná pouze při osobním setkání. Široké zorné pole a ostré rozlišení trojice kamer s 13 megapixely a inteligentním zoomem je tak zárukou plného zapojení všech účastníků konference. Technologie Vivid HDR navíc zajistí optimální obraz i za velmi obtížných světelných podmínek.

JABRA PANACAST

Optimalizace postupů díky AI

Takto pokročilé funkce jsou možné díky výkonným procesorům kamery Jabra PanaCast. Kamera využívá prvky umělé inteligence, která v zorném poli až do 12 metrů sbírá numerická data. Na jejich základě se pak třeba i vaše firma může dozvědět spoustu informací, které pak lze použít pro správu sdílených kalendářů, optimalizaci využitelnosti jednotlivých místností či úsporám energie.

To je možné prostřednictvím volně dostupného Jabra PanaCast API které mohou vývojáři využít v rámci svých aplikací.

Podpora plug-and-play zpřístupňuje rychlou a snadnou spolupráci; Jabra PanaCast stačí jednoduše připojit k notebooku nebo USB portu počítače a videokonference může začít.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jabra PanaCast v kostce

  • K připojení stačí jediný USB kabel a vše okamžitě funguje
  • 180° panoramatický obraz s rozlišením 4K
  • Inteligentní zoom v kombinaci s umělou inteligencí zapojí do konverzace všechny účastníky
  • Certifikováno pro použití s platformou Microsoft Teams a Zoom, plně kompatibilní se všemi hlavními UC a videokonferenčními platformami (Cisco Webex, BlueJeans, GoToMeeting a dalšími)
  • Skvěle spolupracuje s komunikátory Jabra Speak

JABRA PANACAST

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Diskuze k článku

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

kód: 268261
Jabra PanaCast
23 132 Kč 27 990 Kč
dodání do Vánoc dodání do 2 dnů Koupit na splátky
Kompaktní chytré zařízení pro videokonference, obsahuje 3 kamery, nabízí rozlišení 4K se 180° záběrem. Inteligentní zoom automaticky do konverzace zapojuje všechny osoby; Jabra PanaCast stačí jednoduše připojit k notebooku nebo USB portu počítače. Spolupracuje se všemi předními video a audiokonferenčními řešeními, certifikace pro použití s platformou Microsoft Teams.