Lord of the Rings: Conquest

Ostatní 87 % hodnotilo 80 uživatelů 2. 1. 2009 25 komentářů
Nástupce herního zpracování Tolkienových příběhů, davající možnost vstoupit do kterékoliv bitvy z filmové trilogie Pán prstenů, kromě čtyř základních jednotek se hráč setká i se známými hrdiny přiběhu.

Lord of the Rings: Conquest je nástupcem série herního zpracování Tolkienových příběhů, ve kterém dostanete možnost vstoupit do kterékoliv bitvy z filmové trilogie Pán prstenů i několika dalších bonusových klání z prvního věku Středozemě i z dob pozdějších. Ve hře budete moci ovládat mnoho známých postav a bojovat s nimi v urputných bitvách. K výběru tak bude vedle statného bojovníka a mocného čaroděje také postava zvěda a střelce.

Vybrat si budete moci jak stranu dobra, tak stranu zla a k dispozici vám budou jeskynní trollové, olifanti, nazgul, démon Balrog, ale i sám velký šéf Sauron, protiváhou pak budou kupříkladu Aragorn či Gandalf. Ti se ve hře objeví zřídka, zato však svými schopnostmi mohou zvrátit průběh boje zcela jiným změrem a je jen na hráči, zda toho náležitě využije.

Kromě klasických kampaní pro jednoho hráče je samozřejmostí také šíťový multiplayer a to i v kooperativním režimu, kde budete s několika dalšími hráči moci procházet celým příběhem. Mezi síťovými režimy nebudou chybět ani hrdinské souboje známých postav a zvláštní režim Ring Bearer, ve kterém si vyzkoušíte, že nosit Frodův prsten není úkol nijak jednoduchý.

Diskuze k novince (8)

Máte otázky k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

avatar

Slabý singl

reunion20. 2. 2009 16:15

Sice jsem fanda trilogie Pána prstenů,ale multiplayerové hraní mě nechává chladným.Moooc velký samotář.Singl sice ve hře bude(jak píšou v článku),ale jen…

aragorn, gandalf a legolas ARA

Špatná grafika - Výborná hratelnost

aragorn, gandalf a legolas20. 2. 2009 16:05

Je vidět že kdo to hodnotíte záporně tak jste to nehráli déle než 3 minuty. Protože kdyby jo tak byste sem nepsali takový bláboli že je to blbost. Uzn…

benx BEN

Nevim si rady :(

benx24. 1. 2009 0:55

Zdravim, hraje to uz nekdo?? potreboval bych poradit, sekl jsem se a nevim co dal :)

KRTECEK.UL KRT

Chybička - no fuj :)

KRTECEK.UL6. 1. 2009 1:24

Ti se ve hře objeví zřídka, zato však svými schopnostmi mohou zvrátit průběh boje zcela jiným změrem a je jen na hráči, zda toho náležitě využije.

avatar

Rychlokvaška

Agrius5. 1. 2009 21:07

Pokud si dobře pamatuju žádná pořádná hra na motivy LotRa nebyla dokonce ani Battle for Middle Earth za moc nestály tak uvidim co bude tohle. Pokud to al…