Marvo KM400 Set, CZ
Marvo KM400 Set, CZ
470 Kč 569 Kč

Marvo CM305 - zrozený pro hráče

Produktové tipy 22. 6. 2020
S produkty herní značky Marvo se už nějakou dobu u nás potkáváte, ale třeba jste ještě nezaznamenali jejich vymazlený set klávesnice, myši a sluchátek. Řada CM305 má českou klávesnici, ergonomickou myš i prostorová sluchátka - vše s podporou RGB.

Gamingový set 3v1 - zrozený pro hráče

Jen stěží najdete vychytanější trojkombinaci produktů, navíc ve skvělém designu a s podporou RGB napříč všemi komponenty. Multimediální klávesnice vás nenechá slepě tápat díky českému (i slovenskému) rozložení kláves. Myš s vyšším profilem padne krásně i do větší dlaně a nabídne rovnou šest úrovní citlivosti (rozlišení). A nakonec se sluchátky s virtuálním 7.1 zvukem, silnými basy a nastavitelným mikrofonem uslyšíte až za roh (i dva) a kámoši v partě uslyší zas vás.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

TO CHCI

Klávesnice, která vás nezradí

 • Membránová klávesnice s CZ/SK rozložením
 • Software s podporou maker
 • Multimediální klávesy pro ovládání media playeru a rychlé spuštění aplikaceí (email, prohlížeč, kalkulačka atd.) 
 • Antighosting pro 26 kláves
 • Ergonomie pro zápěstí
 • Možnost nahrání vlastního módu podsvícení včetně intenzity a efektu RGB

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Díky optimalizovaným anti-ghosting obvodům s 26-key rollover se každý stisk klávesy promítá ihned do hry, hraní a herní pokyny jsou tak zcela přesné, i když se necháte trochu unést a stiknete více kláves najednou. Jednoduše máte jistotu, že nedojde k žádnému konfliktu anebo k selhání příkazu.

Klávesnice vám mimo jiné nabízí i stylově podsvícené klávesy. Podsvícení nabízí možnost nahrát si vlastní mód s barevným rozvržením, lze u něj navolit intenzita a také rychlost efektů, kterých je k dispozici hned několik, a které naleznete prostřednictvím softwaru, který je dodáván s klávesnicí.

Myš s bleskovými reflexy

 • Optická myš s citlivou odezvou
 • Rozlišení od 800 až 6400 DPI
 • 7 programovatelných tlačítek
 • Pogumované kolečko pro přesnou kontrolu
 • Protiskluzová ergonomie
 • RGB podsvícení

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Myš je vybavena optickým senzorem pro hladký, rychlý a plynulý pohyb a citlivostí 800 – 4 800 DPI (přes software až 6 400 DPI) – tato výbava činí z myši dokonalý nástroj pro přesné sledování nepřátel, kdy víte, že každý pohyb má význam a váš cíl bude vždy zaměřen rychle a přesně.

Přesunutí řady příkazů z klávesnice na myš dramaticky vylepšuje vaši efektivitu, a to je důvod proč je tato herní myš vybavena hned sedmi programovatelnými tlačítky. Všechna tato tlačítka jsou umístěna na myši zcela přirozeně a instinktivně, takže se dostanete k širokému množství funkcí tlačítek snadno a rychle.

Sluchátka s prostorovým zvukem

 • Uzavřená sluchátka s virtuálním 7.1 zvukem
 • 20Hz až 20kHz rozsah, impendace 32
 • 50mm měniče
 • Nastavitelný všesměrový mikrofon (citlivost -42dB)
 • Ergonomická čelenka
 • Podpora RGB s nastavením přes vlastní software

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Díky 7.1 virtuálnímu prostorovému zvuku oceníte každý výbuch i sebejemnější nuance. Při hraní her díky tomu získáte obrovskou výhodu při určování polohy nepřátel a jindy si zas vychutnáte silné basy a čistý zvuk za pomoci 50mm měničů - na trhu se většinou setkáte s 40mm měniči.

Robustní konstrukce nemusí být kontraproduktivní. Sluchátka jsou lehká a pohodlná. Základem dobré ergonomie je široká čelenka a velké měkce polstrované náušníky. Díky své velikosti náušníky dokonale padnou na všechny typy uší. Zároveň ucho dokonale přikryjí a zvukově odizolují od okolí.

Sluchátka jsou vybavena i citlivým pružným mikrofonem, který vám umožní flexibilní využití sluchátek pro online hraní či mluvení přes Skype a jiné komunikační programy. S vlastním software dodávaným ke sluchátkám si zas v klidu nastavíte RGB podsvícení tak, jak budete chtít.

Hrajte s Marvo

O tom, že má Marvo už spoustu zkušeností v rukávu koneckonců svědčí bohatá nabídka i mnoha dalších setů v našem sortimentu. Vybrat si můžete z různých barevných i tvarových variant tak, aby sedla právě vám a vašim potřebám. CM305 je vlajkovou lodí firmy, k dispozici jsou však i další sety.

Zmínit můžeme bezdrátový set klávesnice a myši KW509. Set KM400 se zase obejde bez sluchátek, navíc přidává podložku pod myš. CM370 je kompletní set klávesnice, myši s podložkou a sluchátek - ta jsou ovšem oproti CM305 pouze stereo.

Tak kterou si vyberete?

HRAJTE S MARVO

kód: 266106
Marvo KM400 Set, CZ
470 Kč 569 Kč
varianty
Herní set myši, klávesnice a podložky. Vhodný pro všechny, kteří již vlastní sluchátka nebo je nepotřebují. Membránová klávesnice se 114 tlačítky, Anti-ghosting, 10 multimediálních. Myš s volitelným barevným podsvícením, 7 barev, 6 tlačítek, rozlišení 800/1200/1600/2400. Textilní podložka s rozměry 287 x 244 x 3 mm.
Vytvoření vlastní sestavy nikdy nebylo jednodušší Vytvoření vlastní sestavy nikdy nebylo jednodušší