Diskuze k článku:MSI představilo základní desku pro „obývákové“ počítače

Jo aha..

deska pro HTPC je sice pěkná a bezpochyby má vše co by se v HTPC hodilo.. ale na to že je určená do htpc, cena 4500 je docela hustá.. navíc pokud není v článku chyba a nedpodporuje crossfie integrované krty a nějaké přes PCI-E, tak je to škoda.. kvalitní zvukovka to trochu kompenzuje,ale stejně si myslím že to nějaký boom nebude

Za tu cenu jsou levnejsi reseni

Nemuzu si pomoct ale obyvakove PC lze udelat levneji nehleda na to ze MSI desky maji vetsinou problem s biosama ...MSI mi nesmi prez prah domu :)) to jsou me zkusenosti.

Cena

cena je docela dost vysoka a na to, ze podporuje jenom ramky do 4GB a do 800MHz tak se dle meho nazoru nebude moc prodavat. jedine + je mnoho konektoru.