Diskuze k článku:MSI uvádí vodou chlazenou grafickou kartu N280GTX

Teplota

Mno...podle toho obrázku s teplotama to nevypadá zas tak dobře. Věřím, že takhle masivní chladič bude shora studenej, ale ta sytě žlutá co svítí vpravo od něj asi nebude nejchladnější...

SACIK

beru hned

Jde to

Koukám a vypadá dobře, tato grafika asi bude stavět na vodním chlazením a tedy na teplotě. Výkon bude asi střední. Jen ta cena by mě zajímala