EPICO Bezdrátová nabíječka 10W/7.5W/5W, černá
EPICO Bezdrátová nabíječka 10W/7.5W/5W, černá
748 Kč 905 Kč 578 Kč 699 Kč

Nabijte si bez drátu s Epico

Produktové tipy 28. 1. 2020
Společnost Epico má v našem sortimentu své právoplatné místo a to nejen proto, že jde o českého výrobce. Nepochybně jste se s jejich prémiovým příslušenstvím pro mobilní telefony, tablety i laptopy setkali. Pokud ne, je čas to napravit, třeba s jejich designovými bezdrátovými nabíječkami a powerbankami.

S drátem už ani ránu!

Ano, bez drátu to jde a jde to nejen pohodlně, ale už konečně také svižně. Výkon 10W už je v podstatě standard. A jak to funguje? Stačí, když svůj mobilní přístroj položíte na nabíječku a jakmile se cívka v telefonu přiblíží k té v nabíječce, mezi oběma zařízeními začne protékat elektrický proud. Jednoduché!

Díky protokolu Qi si také můžete být jisti, že pokud váš přístroj tímto "bezdrátovým jazykem" hovoří, nemusíte si lámat hlavu s kompatibilitou zařízení. Oni se spolu už domluví.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nejlépe na všechny způsoby

A že s drátem už ani ránu? Ne vždycky si můžete dovolit drát úplně vynechat, což moderním nabíječkám či powerbankám vůbec nevadí. Podporují i všemožné kablíky, ty nejlepší pak klidně všechny - tedy alespoň ty nejpoužívanější USB-A, USB-C a Lightning pro výrobky Apple.

Důležité parametry, které byste u každého produktu měli sledovat, jsou výkon a kapacita. Výkon znamená, jak rychle dokáže nabíječka či powerbanka váš přístro nabít. 10W pro bezdrátový přenos je komfortní standard, 18W přes kabely s protokolem Power Delivery je paráda. Kapacita pak značí, kolik si s sebou můžete vzít šťávy. Nejlépe tedy kolem 10 000 mAh.

A kolik přístrojů můžete nabíjet zároveň? Určitě jeden, nejlépe však klidně několik najednou.

Slíbili jsme nějaké tipy na koupi, tak tady jsou.

EPICO Powerbanka WIRELESS PD a Power Bar pro Apple Watch

Nabíjejte bezdrátově, nebo drátově, ale klidně oběma způsoby a zároveň stylově. Mezi klíčové vlastnosti powerbanky Epico s bezdrátovým Qi dobíjením patří kombinace vysoké kapacity 10 000 mAh s malým profilem, který váží něco málo přes 200 gramů.

Díky variabilním výstupům pro kabely můžete nabíjet i další zařízení, třeba svůj iPad přes rozhraní Lightning. Další konektory s USB-A a USB-C pak nenechají ve štychu nikoho.

Dostupné jsou ve dvou designových obalech - v černém a transparentním.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí.
TO CHCI TO CHCI

 

Pro majitele Apple Watch má pak Epico speciální powerbanku Power Bar, která s kapacitou 5 200 mAh zaručí, že vaše chytré hodinky zůstanou funkční i na delších cestách. Mrkněte na ni.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

EPICO POWER BAR

 

Že to nejsme jen my, komu se tyhle dvě stylové powerbanky líbí, se ostatně můžete přesvědčit v recenzi Vítka Havliše.

 

Bezdrátové nabíječky? Na stůl i do auta

Epico nejsou přeborníci jen na prémiové powerbanky. Bezdrátové nabíječky na všechny způsoby v jejich sortimentu nesmí chybět. Všechny jsou elegantní, s nízkým profilem, vysokým výkonem 10W a samozřejmě umí nabíjet bezdrátově i s kablíkem, telefony s Androidem i iPhone.

Vypíchnout můžeme třeba bezdrátovou nabíječku Stand, která díky dvěma indukčním cívkám nabije bezdrátově telefon jak vertikálně, tak naležato. Můžete se při dobíjení klidně koukat na film. Dostupná je i ve verzi PRO s větší plochou, ze které větší přístroje jen tak nesklouznou. Mrkněte na obě níže!

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí.
TO CHCI TO CHCI

 

Ultraslim nabíječka Dual Wireless zase, jak název napovídá, nabije hned dva přístroje zároveň a umí to pořádnou rychlostí. V balení je i adaptér na 18W Quick Charge s kabelem USB-C. Ideální, pokud si prostě nemůžete dovolit být offline byť na malý okamžik. Tahle nabíječka vás pokryje.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

EPICO ULTRASLIM DUAL WIRELESS

 

A co nabíječka do auta? I tu Epico umí a s jednou vychytávkou navíc - stačí telefon k držáku jen přiblížet a díky infračervenému senzoru se klipy samy rozevřou! Nemusíte tak za jízdy bojovat s nějakým nastavováním. Všechno se zařídí samo.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

TO CHCI

kód: 240013
EPICO Bezdrátová nabíječka 10W/7.5W/5W, černá
zajímavá cena
-23%
748 Kč 905 Kč 578 Kč 699 Kč
Futuristická nabíjecí podložka EPICO WIRELESS CHARGER  10 W / 7.5 W / 5 W. Materiál: hliník. Nabíjení probíhá po položení mobilu na podložku. Podporuje standard Qi, vstup: V/2A, 9V/1.8A; výstup  5W, 7.5W fast charge pro iPhone, 10W fast charge pro Samsung. Součástí balení je 1 m dlouhý USB-A – microUSB kabel.
Povánoční výprodej Povánoční výprodej