Diskuze k článku:Následovník legendárního HTC Touch Diamondu je tady

Ay na ty wokna

Jakýkoliv přístroj s woknama jiz nikdy.

Design

HTC se mi vsechny libi vzhledove i funkcema. tento je ale spise takova levna varianta. osobne bych sel do diamondu

HTC se činí...

Koukám, jak se tato korejská firma činí... Stále nové a nové přístroje vypouští do oběhu. Ale je to dobře, aspoň poroste konkurence a ostatní výrobci se budou také snažit. Co se týká zařízení HTC, měl jsem možnost si s nimi chvíli pohrát a mohu potvrdit, že jsou to vysoce funkční a uživatelsky přívětivé strojky... Co se týká WindowsMobile, tak je dobré, že je to otevřený systém a lze do něj libovolně nahrávat různé aplikace třetích stran zdarma, v porovnání třeba se SW v iPhonu. Co se týká ovládání, blíží se to už iPhonu, který je ovšem zatím v ovládání asi špička...
Jako pracovní nástroj je HTC výborné řešení. Touch HD obsahuje už i plnohodnou GPS, což je velké plus před konkurenty, kteří nejsou zatím takto vyvinutí... Zpracování je překvapivě velmi kvalitní.

Legendárního? :-D

Kde jste vzali že diamond je legendární to tedy nevim.. :-D Přijde mi dosti přehnané ho nazývat legendárním :-D

HTC

jj jsou to stroje no mozna jsi poridim diamond !

Nastupce

Tohle urcite neni nastupce Diamondu. Ten ma VGA displej. Muze se oznacovat za nastupce HTC Touch - http://www.ce4you.cz/hardware/detail.asp?d=56Poradna recenze je napr. - http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=316

Vlastní zkušenosti

Zdravím. Tento přístroj již nějakou dobu mám ( cca měsíc ). Zatím si ho nemohu vynachválit. Před ním jsem měl Vox, 6300 + asus A696 a zatím mi vyhovuje nejvíce. Displej je oproti omnii uzasne citlivy na dotyk. Jak již bylo řečeno, vadou na kráse je onen displej po stránce rozlišení a interní datové uložiště. Taky nemají promakanou podporu microSDHC, některé 8gb karty tam nefungují bohužel... Ovšem ve VSBENCHMARK jsem dosáhl 2311 bodů. Za tu cenu je to super vybavený foun... Když se podíváte stojí skoro polovinu raphaela a jemu podobným..

HW tlačítka

zajímavý zařízení, ale podle mého názoru to chce více hardwarových tlačítek, mám původní touch, tvarově identický ale ty tlačítka tam chybí a to by u takhle našlapanýho stroje chybět nemělo

Pěkný

Celkem povedený mobil. Má pěkný vzhled, rozumnou velikost a hmotnost není nijak vysoká.
Taky má v sobě integlorán GPS příjmač což je velá výhoda