Diskuze k článku:Nexus představuje chladič pro Core i7
Fešák
tohle zpracování se mi opravdu líbí, jsem zvědavý na teplotní testy a srovnání s klasickou stojatou verzí :) klobouk dolů před inženýry z Nexus :)
Správné názvosloví
Autor (Martin Tichovský, dnes, zpráva) si stále plete pojem větrák a chladič cituji "92mm aktivní chladič disponuje rychlostí od 900 do 2500 otáček za minutu" jen více rotujících chladičů od czc.cz
Rozměry výhodou
Né, že bych směr proudění vzduchu byl přímo ideální, foukat do boardu není až tak super, ale na druhou stranu se díky rozměrům vměstná i do malých skříní, takže třeba do malého PC k TV ideální. Jsem zvědavý na testy (díky sklonu) a cenu...
Větrák
Docela zajímavej chladič, ale hned na první pohled mě odrazuje větrák který se nedá vyměnit. Je asi fakt, že něco vydrží, ale já bych dal přednost měnitelnému větráku.