Diskuze k článku:Ochraňte svá data s produktem od Addonics

Akorád nechápu....

Když je to tak bezečné, proč je vždy napsáno "By měl ..." Dle mého je to tak, že když někdo bude chtít něco opravdu čournout, je na světě hackerů dost... Nejlépe jsme na tom my, co máme plat na nájem, vodu, elektrliku a něco k zakousnutí...a zbyde nám sem-tam něco na zakoupení u CZC :-D Pro pocit super života.... (Dělám teprve dva měsíce po dostudování :-) )Na tomhle světě není bezpečné skoro nic :o) To je na tom to smutné...

Fyzický přístup k hardwaru

nějak se nevyznám v šifrování, takže by mě zajímalo pokud budu mít disk v tom boxu a zašifruji ho a někdo mi ten box vezme, disk vyjme, tak budou ty data pořád zašifrovaná? Budu rád za odpovědi které mi trochu objasní šifrování :)

Obnova

Šifrování je z 1 strany výborná záležitost, ale řekl bych, že to téměř vylučuje v případě havárie disku se k datům ještě jakkoliv dostat. Což v době, kdy mám pocit, že výstupní kontrolu dělá koncový uživatel není asi ten správný směr.Ano zálohování - kolikrát to tu už bylo - user: ja na to zapomněl a mám tam účetnictví a fotky ze svatby...Závěr: dobrá věc, ale používat s rozmyslem!

Je to pekny

vypada to pekne, je to zajimavé a uzitecne. skoda, ze nedelaji i pro 3,5 disky. sice by zmizely nejake vyhody treba dat to misto normalniho disku ale cenove by to pro uzivatele ktery to kupuje uz s diskem usetri nejakou tu kurunu.