Diskuze k článku:Opět můžete využívat dopravu zdarma za body z Bonus klubu

Doprava zdarma

nezlobte se na mne, ale utratil jsem u Vás několik desítek tisíc korun, za které mám na kontě cca 9tis bodů a nestačí to ani na dopravu zdarma :-))))))))))))

Zbytečnost

za tolik bodů opravdu zbytečné-nejn vzhledem ke konkurenci ale i většina e-shopů i janak zaměřených má poštovné zdarma nasazeno za mnohem nižší částku (3 tisíce)