SOMA Connect
SOMA Connect
2 223 Kč 2 690 Kč

Ovládejte žaluzie pomocí telefonu

Produktové tipy 21. 2. 2021

Veděli jste, že během svého života strávíme klidně 40 dní čistého času manipulací s okenními stínidly? Česká firma EasyCo to ví a hodlá s tím něco dělat. U nás teď exkluzivně najdete jejich smart systémy pro automatické zavírání a otevírání žaluzií a rolet.

Roztemnit anebo zatáhnout žaluzie či rolety je možná otázkou malé chvilky, ale pokud bydlíte ve větším bytě či domě s mnoha okny, strávíte takovou činností daleko více času, než byste možná chtěli. Lepší je investovat čas do smysluplnějších aktivit než je manipulace se stínidly! Když tento čas navíc vynásobíte třemi, tedy ráno, odpoledne a večer, to už se to nasčítá.

TO CHCI

Jde to snadno!

U nás tedy najdete dva produkty, které vám s tímto pomohou. Soma Tilt je automatický modul pro ovládání stínidel vybavených tyčkou, zatímco Soma Smart Shades si poradí s roletami či žaluziemi ovládané řetízky či provázky. Oba vydrží na nabití zhruba měsíc a šťávu jim doplníte buď klasickým USB kabelem, nebo pomocí dodávaného solárního panelu.

Přístroj pak snadno propojíte se svým telefonem a hurá nastavovat denní i noční režimy klidně na týden dopředu. Nechat to ale můžete na zařízení, aby regulovalo stínění samo podle světelných podmínek.

SOMA Tilt

SOMA Smart Shades

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

A pokud byste chtěli kompletní servis, stačí dokoupit jednotku SOMA Connect, která vám umožní ovládat svá stínidla pomocí hlasu. Systém podporuje široké spektrum asistentů - Siri, Alexa, Apple Homekit, Google Assistant či Samsung SmartThings.

SOMA Connect

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kód: 308489
SOMA Connect
GEEK tip
CZC doporučuje
2 223 Kč 2 690 Kč
Propojující jednotka umožňující žaluziovým modulům Soma Tilt a Soma Smart Shades 2, aby byly ovládané hlasem prostřednictvím hlasového asistenta.
Notebooky a počítače za férové ceny Notebooky a počítače za férové ceny