Diskuze k článku:Plastic Logic je připraven vyrábět čtečky elektronických novin

Rozhodně Evoluce

Myslím že s nástupem Oled displejů, supravodičů, vodních článků a spusty dalších vychytávek bylo už na čase aby se něco podobného objevilo. Spíše se divím že se již tak nestalo. Člověk by řekl že se firmy budou předhánět kdo dřív.(ono tomu tak asi je,ale jde to nějak pomalu:-) Mě spíše bude zajímat jak se k tomu postaví tiskárny a vydavatelé novin a časopisů....

Scifi? ne! blízká budoucnost!!!

zní to skoro jsko ze scifi, a přitom je to tak blízká budoucnost, že se tomu ani nechce věřit, no nechme se překvapit co vše tato zařízení přinesou a jak se uchytí mezi lidmi

Konec vyhruznym dopisum

to je konec pro nas kriminalniky :( , kde budu brat pismenak pro vyhruzne dopisy kdys chci nekoho vydirat ? :)