Pohodlný servis Lenovo

Produktové tipy 5. 5. 2020

Zajistěte si dlouhodobý prémiový servis na zařízení značky Lenovo. V ceně balíčku získáte diagnostiku a servis na dálku i dopravu nefunkčního přístroje kurýrem do servisu a zpět. Služba je platná automaticky hned od nákupu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rychlé a pohodlné řešení poruch

Z domova či kanceláře, stačí zavolat zákaznickou linku na čísle 800 702 703 a vyškolený tým společnosti Lenovo vám pomůže a poradí. Každý všední den od deváté ranní do 18:00.

Odborná pomoc, ať už jste kdekoliv

Stávkuje vám notebook? My už mu domluvíme. Vy jen zavolejte na zákaznickou linku nebo napište na live chat (najdete na webu Lenovo, mějte připraveno sériové číslo pacienta). Doktoři a sestřičky z Lenova posoudí situaci svým diagnostickým okem a drobné bolístky dokážou opravit i na dálku pomocí vzdáleného přístupu.

Převoz pacienta ve vážnějších případech zajistí náš kurýr

Nelze-li zařízení vyléčit na dálku, pošleme k vám obratem kurýra, který notebook bezplatně přiveze k nám na operační sál a zase k vám zpět. V případě, že má notebook už po záruce, nebo byla závada způsobená špatným používáním, můžete opravu využít i tak, s rozumným příplatkem. Přeprava a diagnostika je ale vždy v ceně služby.

Shrnutí služby Pohodlný servis Lenovo

  • Problémy hlaste ve všední dny 9-18 hodin na čísle 800 702 703.
  • Jestli se náhodou nedovoláte, použijte službu pro zpětný telefonický kontakt. Technici se vám ozvou ASAP.
  • Nevíte, kde najít sériové číslo? Pomůže předinstalovaná aplikace Lenovo Vantage nebo webové stránky Lenovo.
  • Služba Pohodlný servis Lenovo je standardní reklamační proces se všemi pravidly a náležitostmi a několika vylepšeními.
Vouchery na Lego® v hodnotě až 1 500 Kč k notebookům a PC Vouchery na Lego® v hodnotě až 1 500 Kč k notebookům a PC