Sony bude prodávat nové all-in-one desktopy

Společnost Sony v nejbližších dnech vydá své nové desktopové počítače „vše v jednom“, které jdou po stopách společnosti Apple. Relativně výkonný hardware a prostorově úsporná konstrukce nových počítačů si určitě naleznou nejednoho zákazníka.

Již není privilegium společnosti Apple vyrábět počítače, které disponují zobrazovacím zařízením a počítačem v jednom, čím dál častěji se totiž setkáváme s novými produkty od různých společností, které vydávají svojí reprezentaci podobného počítače. Společnost Sony aktualizuje svoji nabídku počítačů all-in-one o nové produkty. Pro dnešní představení byl vybrán nejvýkonnější produkt s označením VGC-JS190J/B z nové série VAIO JS.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Desktopový počítač all-in-one VGC-JS190J/B z nové série VAIO JS

Počítač bude uveden na trh ještě během tohoto měsíce a sám je poháněn procesorem Intel Core 2 Duo E8400 s frekvencí 3 GHz, 6MiB L2 cache a 1333MHz FSB. V počítači jsou instalované operační paměti DDR2 s frekvencí 800 MHz o kapacitě 4 GiB. Samotný displej má úhlopříčku 20,1 palců s rozlišením WSXGA+ (1680 × 1050 pixelů). Interní grafická jednotka se však příliš nevyznamená, jelikož se jedná o integrovaný grafický čip Intel Graphics Media Accelerator X4500HD, která má sdílenou paměť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohled na levý bok a zadní stranu nového počítače

Interní pevný disk s rychlostí 7200 otáček za minutu nabídne kapacitu 500 GB a optická mechaniku čte BD/DVD/CD a zapisuje na DVD/CD. V rozhraní naleznete audio vstupy/výstupy, 5x USB 2.0, S/PDIF, IEEE 1394, čtečku paměťových karet, Bluetooth, 10/100/1000Mbps Ethernet, Wi-Fi s podporou standardů 802.11b/g/n, či 1,3Mpixelovou digitální kameru. Součástí produktu je také široké množství softwaru a nesmí chybět ani klávesnice s počítačovou myší. Rozměry nového počítače s označením VGC-JS190J/B jsou 487,7 × 409 × 157 mm s váhou necelých 8,5 kg.

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku (10)

Cena

Ixi 27. 11. 2008 8:13

Moc pekne. Konecne neco, co nema tu kvadrovitou bednu dole, a neni to Apple. Ale nevi nekdo nejakou pribliznou cenu?

Re: pocitac

pepadinho 27. 11. 2008 8:07

Podle mě bude vhodný tak do kanceláří,pro práci s dokumenty a internetem,ale uvedené komponenty (např.dvoujádrový cpu intel 3Ghz je dosti výkonný)tak uvi…

Malý nabušený a ani nie drahý

Ludo07 3. 11. 2008 0:20

Myslel som si že to bude drahý kus súdiac z čoho sa skladá+rozmery,ale opak je pravdou.Na jednej stránke som si všimol cenu 1379.99 dolarov(v prepočte cc…

Pekne

sparks5737 1. 11. 2008 22:50

hodne zajimave.libi se mi, ze nezabira tolik mista.

Periferie

Matthewh 31. 10. 2008 15:19

Vypadá to, že to má jen 3 USB, tedy alespoň ze zadu. To je trochu málo, i když USB hub za 200 kč to jistí :-)