Diskuze k článku:SteelSeries vydá herní periférie pro nadšence Warcraftu
Paráda
Myš je fakt povedená, klávesnice už mi přijde horší, rozhodně na ní zapracovali méně než na myši a podložce..
Cena
Pokud vas zajima neco vic jako mbne tady je odkaz na oficialni strankjy steelseries neni to nic lacinyho :(http://www.steelseries.com/teaser_heaven/add_to_basket/wow
Vypadá pěkně
Má super futuro design a fakt se mi líběj ty podsvícený pruhy na hřbetě. Jen se bojim, že možná bude zpočátku tročku nezvyk do ruky, kvůli těm celkem hranatejm tvarum, čudlum, atd. Mam kulaťoučkou MX518 :) Ale vypadá pěkně.
Podložky nenutno komentovat, sám mam steel QcKmini a fakt perfektní ten mikrovlákno povrch. Pojízdnost myši "pro mě" ideální .. jak rozjezd tak brzdnost, lehce otiratelná/omyvatelná, když na ní mam válet celej den ruku, působí příjemně. V kombinaci s povedenýmá WoW malůvkama fajn :)
Gamers
No, tyhle komponenty jsou moc pěkné, nicméně, když už je to klávesnice / myš s motivy a vzhledem WOW, 100% by všichni hráči uvítali voděodolnost... ;) přeci jen platí pořekadlo - známe své lidi
Re: Moc pekna mys...
Taky wow nehraju,ale vypadá to pěkně,mohly by udělat myš a ostatní komponenty s motivem call of duty nemyslíte ?? :-)
Bude mys na CZC?
Velice pekna myška, wow sice nehraju, ale to by nevadilo, ze?
Planuje se tedy jeli prodej zde na CZC?
Design
mys a klavesnice jsou velice pekne, jenom by me zajimala cena, sice nejsem fanda WOW ale tu mys bych si koupil hned
..
Myš je fakt povedená, klávesnice už mi přijde horší, rozhodně na ní zapracovali méně než na myši a podložce..