Meliconi 480951 SlimStyle Plus 200 S nástěnný držák na TV s úhlopříčkou od 26" do 40"  + Meliconi C-35P Čisticí sprej 35 ml + utěrka z mikrovlákna + štěteček (v ceně 139,-)
Meliconi 480951 SlimStyle Plus 200 S nástěnný držák na TV s úhlopříčkou od 26" do 40"
Produkt není určen k prodeji.

Ultratenká TV ramena od Meliconi nyní na CZC

Produktové tipy 100 % hodnotili 2 uživatelé 2. 12. 2019
SLIMSTYLE PLUS je nová řada ultratenkých nástěnných TV držáků od italské značky Meliconi. Perfektní kombinace špičkové technologie, materiálů nejnovější generace a atraktivního designu. Pomůžeme vám vybrat ten správný pro vás!

Přestože se výrobci televizí předhání v designovém zpracování nožiček a stojanů svých televizí, ne všichni z nás chtějí shánět dodatečný nábytek, na kterém by přístroj stál. Ne všichni chtějí plýtvat místem, které takový stolek pod televizi zabere. Ne každý na to má v obýváku místo. A někdy je to prostě věc designu...

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

A proto už nějakou dobu existují nástěnné držáky respektive ramena pro TV. Ty od Meliconi se vyznačují nejen vysokým standardem kvality ale také vkusným designem. Konkrétně řada Slimstyle je navržena tak, aby zabírala co nejméně místa, respektive aby mezi televizí a zdí byla minimální mezera. Všechna ramena jsou vybavena bezpečnostní pěnovou ochranou a oplývají TUV certifikací s 10letou zárukou. Nejvyšší řada SDR Plus navíc disponuje 3 modely určenými pro televizory s OLED technologií.

Jaká je ta správná pro vás? Pomůžeme vám s výběrem.

Řada Slimstyle Plus S fixní

Tyto držáky nelze polohovat, na druhou stranu zabírají nejméně místa a jsou proto vhodná do menších prostor pro menší uhlopříčky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

SLIMSTYLE S

Řada Slimstyle Plus SR rotační

Tyto držáky lze horizontálně i vertikálně naklánět, díky čemuž si televizi můžete polohovat tak, abyste na ni perfektně viděli odkudkoli. Třeba v kuchyni při vaření a následně z obýváku při vychutnávání si nedělního obědu. Řada Plus SR umí 45 stupňů rotaci a 15 stupňů náklon.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

SLIMSTYLE SR

Řada Slimstyle Plus SDR s dvojitou rotací

Držáky v této kategorii jsou vybaveny praktickým polohovacím systémem, který se skládá z dvojitého nosného ramene se dvojitým spojem, takže si i velký televizor snadno nastavíte jak potřebujete. Díky funkci EASY TILT PRO můžete volně měnit sklon televizoru i po upevnění ke zdi, aniž byste museli vytáhnout šroubovák. Tato série je navíc vybavena o 3 modely vhodné pro televizory s OLED technologií. Řada Plus SDR umí 90 stupňů rotaci a 15 stupňů náklon.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

SLIMSTYLE SDR

Řada Slimstyle Plus ST náklonná

Tyto držáky lze naklánět, díky čemuž si televizi můžete polohovat tak, abyste na ni perfektně viděli. Řada Plus ST umí náklon o 15 stupňů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

SLIMSTYLE ST

Diskuze k článku

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

kód: 272105
Meliconi 480951 SlimStyle Plus 200 S nástěnný držák na TV s úhlopříčkou od 26" do 40"  + Meliconi C-35P Čisticí sprej 35 ml + utěrka z mikrovlákna + štěteček (v ceně 139,-)
496 Kč 600 Kč
Nedostupné
Kvalitní nástěnný držák pro TV s maximální velikostí 26-40“, odolná tenká konstrukce, maximální nosnost 30 kg, VESA uchycení 75-100-200, vzdálenost od stěny 20 mm,ochranné gumové prvky.