Apple iPhone SE 2020, 128GB, Black CZC 5000mAh WIRELESS POWERBANK - červená v hodnotě 499 Kč + Apple TV+ na rok zdarma + Elektronické předplatné čtiva v hodnotě 4 800 Kč na půl roku zdarma
Apple iPhone SE 2020, 128GB, Black
11 975 Kč 14 490 Kč

Upgrade na nový iPhone? Dobrá volba!

Produktové tipy 5. 7. 2020
S mobilními telefony je to tak trochu jako s botami. Jak si jednou zvyknete, těžko se s nimi loučíte, a to i přes to, že novější model by vám nabídl mnohem víc zábavy, radosti a pohodlí než ten starý. U iPhonů to platí dvojnásob!

Ať už máte jakýkoli telefon od Apple, upgrade na novější model bude vždycky znát. Ať už se bavíme o delší výdrži baterie, takže toho stihnete víc. Nebo displeji s jemnějším rozlišením a dokonalejšími barvami. Lepší foťák? O tom nepochybujte. Zkrátka výměnou staršího modelu za nový nemůžete udělat chybu.

Pojďme se podívat, na co se můžete těšit u nových modelů iPhone a jak si konkrétně polepšíte oproti jiným modelům, které aktuálně nosíte v kapse.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nový iPhone SE - víc, než čekáte, za míň, než myslíte

Nový iPhone SE v sobě ukrývá stejný čip, který pohání i vlajkové produkty iPhone 11 a iPhone 11 Pro. A13 Bionic je nejrychlejší čip ve smartphonu, takže spouštění aplikací, hraní her i focení je bleskově rychlé a bez zbytečné prodlevy. Dobrou zprávou pro uživatele je i fakt, že A13 Bionic vydrží i do budoucna, a to jak na další verze systému iOS, tak i na ostatní aplikace jako třeba hry.

Přechod na iPhone SE je navíc velmi snadný, a to i v případě, že máte aktuálně v kapse třeba telefon s Androidem. Díky aplikaci přejdete na iOS rychle a bezpečně, od cenných kontaktů, přes zprávy až po aplikace Google. Že si nechcete zvykat na nový operační systém? V porovnání s Androidem je iOS velmi intuitivní a jednoduchý, což je jedna z hlavních výsad tohoto systému. Přechod na nový model iPhone ze staršího je pak ještě snazší - stačí vám jedno klepnutí a jste v pohodě!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Selfíčka se dnes neobejdou bez pokročilých bokeh efektů, což vyspělá fotosoustava v kombinaci s čipem A13 Bionic zvládá na jedničku. Portrétní režim nechává obličeje či postavy na fotkách vyniknout díky rozostřenému pozadí, zatímco nový režim Smart HDR rozpozná obličej, vyladí světlé detaily a vytáhne stíny na pozadí. Každá fotka za jakéhokoli počasí a světelných podmínek vypadá fantasticky.

Díky svému menšímu formátu je nový iPhone SE ideální pro aktivní dobrodruhy, manažery v pohybu a studenty. Při přesunech se v pohodě vejde do každé kapsy nebo kabelky. Aplikace jako Poznámky, Kalendář a Mail vás udrží v obraze za každé situace a další aplikace v pohodě najdete na App Store. Podpora dvou SIM vám zase dá skvělou možnost rozlišit mezi pracovním a soukromým číslem v rámci jednoho telefonu a bez složité výměny karet.

A kdyby to snad bylo málo. iPhone SE je součástí řady RED, která aktuálně pomáhá v boji proti onemocnění COVID-19. Každým nákupem tedy zároveň pomáháte i ostatním a těm, co to opravdu potřebují.

CHCI iPhone SE 2020

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mám první generaci iPhone SE, s novou generací získám...

Nejnovější čip A11 Bionic je až 2,4x rychlejší než čip A9 v původním iPhonu SE

Až čtyřnásobně vyšší grafický výkon oproti původnímu iPhonu SE

4,7” Retina HD displej uchvátí skvělým obrazem i funkcí TrueTone

Fotoaparát nově fotí profesionálně vypadající portrétní fotografie

6,5x rychlejší v mobilní datové síti a 2,7x rychlejší WiFi

Nový iPhone SE vydrží ve vodě až 30 minut v hloubce 1 metr

2 SIM (1 fyzická a 1 eSIM)

Bezdrátové nabíjení a rychlonabíjení (50% baterie za 30 minut)

CHCI iPhone SE 2020

iPhone 11 - dokonalá kombinace za dostupnou cenu

Nový iPhone 11 navazuje na skvělé modely předešlé generace iPhone X a přináší řadu novinek, které najdete také v nejnovějších modelech 11 Pro. Především je to nekompromisní výkon čipu A13 Bionic, skvělé funkce fotoaparátů pro snímky, videa a selfie, prodloužená výdrž baterie a další skvělé funkce.

Maximální důraz při vývoji čipu A13 Bionic byl kladen na výkon strojového učení a umělá inteligence je doménou této novinky mezi mobilními procesory. Zároveň narostl celkový výkon CPU a GPU při snížení energetické náročnosti, což se pozitivně projevilo na prodloužení výdrže baterie proti předešlé generaci iPhone.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

iPhone 11 přichází s vylepšeným duálním fotoaparátem, ve kterém byl teleobjektiv z modelu XS nahrazen ultraširokoúhlým objektivem. S širokým zorným polem se vám do záběru vejde vše a nic vám neunikne. Fotoaparáty dokážou spolupracovat a s podporou umělé inteligence procesoru A13 Bionic vytvoří vždy ten nejlepší záběr.

Nový duální fotoaparát iPhone 11 vám nabízí podobné funkce jako modely Pro, takže s ním zaznamenáte skvělé fotografie v temném baru, na noční ulici nebo na pláži zalité sluncem Umělá inteligence a výkon čipu A13 Bionic se projeví i tady.

Ještě větší zábavu nyní zažijete s vylepšenou TrueDepth selfie kamerou. Vyzkoušejte funkci zpomaleného selfie v rozlišení Full HD při 120 fps a o zábavu máte postaráno. 12MP snímač s objektivem f/2.2 dokáže zachytit ty nejlepší selfie z iPhonu a nabízí podobné funkce pro portréty jako hlavní fotoaparáty. A o skvělou zábavu se vám postarají také další funkce, jako jsou Animoji a Memoji.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Displej přes celou plochu je zasazen do hliníkového rámu, který doplňuje přední i zadní sklo povrchově zpevněné dvojitým procesem iontové výměny. Celá konstrukce je opravdu dokonale zpracovaná a úžasný design iPhone 11 bude vždy přitahovat každý pohled. Díky technologii IPS displeje Liquid Retina HD se na uhlopříčce 6.1" pokocháte jemným rozlišením 1792 × 828 bodů s výbornou hustotou 326 bodů na palec (ppi). Díky inovativnímu technickému řešení podsvícení sahá obrazovka až ke krajům.

CHCI iPhone 11

Mám starší model iPhone, s iPhone 11 získám...

Dokonalá kombinace technologie a ceny v šesti barvách, které přitáhnou pozornost

Liquid Retina HD IPS displej přes celou plochu hliníkového těla s širokým barevným rozsahem (P3), vysokým jasem (625 cd/m2) a kontrastem (1400:1). Ideální pro sledování i úpravu videa a fotek.

Soustava dvou fotoaparátů (až čtyřikrát větší scéna, nádherné obrázky i za velice špatných světelných podmínek, portréty jako ze studia, videa vysoké kvality, kinematrografická stabilizace obrazu)

Vůbec nejpevnější sklo na iPhonu. Voděodolný do dvojnásobné hloubky, dá se použít i v přírodě (stupeň krytí IP68 proti prachu a vodě)

Až o pět hodin delší baterie na celý den.

Jednodušší a bezpečnější než Touch ID. Face ID okamžitě odemkne iPhone a pro přihlášení do aplikací stačí rychlý pohled. Face ID nesdílí ani neukládá fotografie, data jsou šifrovaná.

CHCI iPhone 11

kód: 285541
Apple iPhone SE 2020, 128GB, Black CZC 5000mAh WIRELESS POWERBANK - červená v hodnotě 499 Kč + Apple TV+ na rok zdarma + Elektronické předplatné čtiva v hodnotě 4 800 Kč na půl roku zdarma
Apple iPhone SE 2020, 128GB, Black
CZC 5000mAh WIRELESS POWERBANK - červená v hodnotě 499 Kč Apple TV+ na rok zdarma Elektronické předplatné čtiva v hodnotě 4 800 Kč na půl roku zdarma
11 975 Kč 14 490 Kč
variant
Nový iPhone SE v krásném skleněném designu s ještě vyšším výkonem pro aplikace rozšířené reality, lepším fotoaparátem a podporou bezdrátového nabíjení Qi, 4,7" Retina displej s širokým barevným gamutem, technologií TrueTone a Haptic Touch, rozlišení 1334 x 750 bodů, procesor A13 Bionic, 128 GB interní paměti, 12MP fotoaparát s clonou ƒ/1,8 a optickou stabilizací, 7MP FaceTime HD kamera, Touch ID. 4G LTE. Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi ax, GPS/GNSS, rozhraní Lightning, odolnost proti vodě a prachu IP67, operační systém iOS 13.
Akční nabídka Akční nabídka