Vánoce v klidu s Homecreditem. Nakupte bezúročně

Ostatní 30. 10. 2015
Nově máte na CZC.cz možnost nakupovat na splátky se společností Home Credit za mimořádných podmínek a získat zpět 100 % zaplacených úroků. Prožijete tak svátky bez obav, začátek splácení vám totiž až o dva měsíce odložíme.

Protože víme, že Vánoce mohou být občas finančně náročné, připravili jsme pro vás ve spolupráci s Home Creditem akci, která vám pomůže si svátky užít bez starostí.

Akce s názvem „Zóna 0% úroků“ se vztahuje na veškeré zboží v nabídce CZC.cz s cenou nad 2 000 Kč a platí od 2. 11. do 31. 12. 2015. Jak zboží na splátky s nulovým navýšením získat?

  • Vyberte si na CZC.cz zboží v hodnotě alespoň 2 000 Kč.

  • Uzavřete úvěrovou smlouvu 100ZPET01/I100ZPET01.

  • Řádně a včas uhraďte všechny splátky.

  • Do 4 měsíců od data splacení vám Home Credit připíše částku ve výši 100 % zaplacených úroků na přidělenou kreditní kartu.

  • Zákazníkům, kteří již mají u společnosti Home Credit aktivní kreditní kartu, bude částka připsána na tuto kartu. Ostatní zákazníci obdrží kartu novou.

Délka splácení je stanovena na 11 měsíců a maximální výše úvěru činí 100 000 Kč. Pokud máte k akci Bezva dny s odkladem se společností Home Credit nějaké otázky, navštivte kteroukoliv z našich poboček po celé ČR nebo kontaktujte naše zákaznické centrum.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Diskuze k novince

Máte otázky k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !