EZVIZ ezWireless KIT, CS-X5C-4EU/1T + 4x ezTube Pro
EZVIZ ezWireless KIT, CS-X5C-4EU/1T + 4x ezTube Pro
Produkt není určen k prodeji.

Vaše domácnost, váš trezor s EZVIZ

Produktové tipy 10. 6. 2019 2 komentáře
Internet věcí, to není jen ovládání hlasitosti na televizi hlasem či chytrá lednička, která vám dá vědět, když se vám kazí mléko. Stejnou technologii využívají i bezpečnostní systémy jako WiFi infračervené kamery či digitální kukátka s vysokým rozlišením pro ochranu vaší domácnosti.

Představte si běžný scénář dnešní doby. Máte objednané zboží a kurýr se nečekaně objeví u dveří mimo sjednaný čas. A vy jste zrovna naloženi ve vaně, kde dáváte odpočinout zmoženému tělu po dlouhém dni. Důležitou zásilku si ale nemůžete nechat ujít, tak rychle vyskočíte z teplé vody, hodíte na sebe župan či ručník a spěcháte ke dveřím. Nebo spíš klouzáte a cestou z vás odkapává bublinková voda a šampón.

Zkrátka žádné terno a ještě musíte svůj do ruda rozpálený obličej prezentovat světu za dveřmi...

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrý dveřník

Firma EZVIZ má řešení. Už šest let. Scénář podle EZVIZ má trochu jiný průběh. Ano, kurýr i tentokrát dorazí trochu nevhod, ale vy můžete zůstat v klidu. Vezmete do ruky mobil a na něm se vám objeví postava za dveřmi s balíkem v rukou. Aktivujete mikrofon a požádáte příchozího, aby zásilku položil ke dveřím. Vnější kamera vám pak ukáže, jak překvapený kurýr pokládá balíček a odchází. Jedním okem pak můžete v mobilní aplikaci kontrolovat okolí za dveřmi a že balíček je i nadále v bezpečí. A vy si můžete nalít další skleničku vína, protože už padla.

Inteligentní video a bezpečnost

EZVIZ má bohaté portfolio bezpečnostních chytrých produktů pro domácnosti, jejichž výhod si nyní můžete začít užívat i vy. Zatímco její mateřská společnost Hikvision se už dlouhá léta zaměřuje na korporátní a industriální zákazníky z celého světa, EZVIZ je specialistou na malé podnikatele a rezidenty. V jádru jejich služeb stojí tři pilíře, na kterých staví bezpečnost vaší domácnosti či malého podniku. Jsou jimi umělá inteligence, internet věcí a cloudové služby.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Umělá inteligence

Není pochyb o tom, že bez umělé inteligence by kamery a dveřní systémy byly technologií minulého století. Koneckonců, kukátka s čočkou máme na dveřích všichni. Díky pokrokům v AI však EZVIZ mohli do svých systému zabudovat to nejnovější ze světa počítačových technologií ať už v oblasti zvuku či videa. Jejich kamery tak neslyší jen to, co je před nimi, ale také co se děje za nimi. Díky AI dokáže kamera na videu rozpoznat a následně sledovat člověka a jeho pohyb,  detekovat a rozpoznat tvář či monitorovat pěší provoz na frekventovaných místech.

Internet věcí

EZVIZ propojí váš domov s okolním světem díky chytrým produktům a nabízí hlasové a další chytré funkce třetích stran. EZVIZ podporuje IFTTT, Google Home i Amazon Alexa. Ať už máte jakýkoli systém, kamery, kukátka, rekordéry a další bezpečnostní systémy EZVIZ se přizpůsobí.

Cloudové služby

Kdy je zásadní mít absolutní přehled o všem, co se děje u vás doma či v jeho okolí? Třeba když jste na dovolené. Díky EZVIZ Cloud můžete sledovat přenos z kamerových systémů v reálném čase, prohlížet si záznamy, dostávat okamžitá varování a když na to dojde, i hovořit k nezvaným (či nečekaným) hostům. To vše z vašeho počítače, mobilu či tabletu. Ať už jste doma, nebo jinde.

Vaše domácnost váš trezor

Jaké produkty má EZVIZ připravené pro bezpečnost vaší domácnosti?

EZVIZ poskytuje kompletní domácí bezpečnostní systém, včetně WiFi kamer a bezdrátových i kabelových kamer pro vnitřní i venkovní použití. Díky nočnímu vidění s infračerveným přisvícením budete mít přehled o svém bezprostředním okolí i za absolutní tmy. Kamery jsou prachuodolné i voděodolné. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezpečnostní kamery

EZVIZ alarmy a senzory jsou kompaktní zařízení napájená bateriemi s nízkou spotřebou energie a bezdrátovým přenosem poplašných signálů. Po spuštění alarmu systém sdělí kamerám, aby začaly s nahráváním. Díky podpoře cloudu posílají v reálném čase upozornění a obrázky přímo do vašeho mobilního telefonu či tabletu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Alarmy a senzory

Digitální domovní prohlížeče (kukátka), dálkové ovladače, powerbanky pro vaše kamery a výkonné WiFi rekordéry pro záznam až z 8 kamer ve full HD. Všechny produkty spolu bezchybně spolupracují a vy s nimi můžete interagovat prostřednictvím Google Home, Amazon Alexa či IFTTT. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrá domácnost

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Diskuze k článku (1)

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

dwbmb DWB

Stupeň zabezpečení

dwbmb17. 6. 2019 17:18

Jaký má systém stupeň zabezpečení? Pro pojišťovnu stěžejní informace.


kód: 250061
EZVIZ ezWireless KIT, CS-X5C-4EU/1T + 4x ezTube Pro
Produkt není určen k prodeji.
Čtyřkanálový bezdrátový síťový videorekordér, podporuje až 4 kamery (součástí balení jsou 4 x kamera Ezviz Husky Air, HD rozlišení), SATA HDD o velikosti 1TB aemůžete ho rozšířit na 6TB, vestavěné rozhraním HDMI a VGA. Podpora 4*1080P, 4*720P streamů. Max. bezdrátový dosah: 100 m. Rozhraní: WiFI 2,4 Ghz, 1 x RJ45, 1 x USB 2.0.