Diskuze k článku:Vyhlášení vítězů: Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň

...

skvělé nápady. gratuluji výhercům

První místo

ten odpaďák by si zasloužil prvním místo

...

Jako vítěz 2. místa gratuluji soupeřům :-) Domeček byl skvělý. První místo má jistě zasloužené. Měl jsem ještě jeden nápad jak využít PC skříň, ale technicky jsem ho v krátkém časovém úseku nestihl uvést do reality. Snad jindy...

Gratulujem

Gratulujem vyhercom i ked sa vlastne sutazilo len o 2. a 3. miesto. Prve miesto bolo jasne :)

Michal Šafář

Gratuluji! První místo si zasloužíte. Užívejte výčep s mírou ;)

Blahopřeji ostatním výhercům....Šafář

Dobrý večer, zapomněl jsem poblahopřát ostatní vítězům, jejich nápady byly velmi zajímavé a promakané, fakt hezké výtvory! ještě jednou děkuji za komentáře a oznámkování měho výtvoru.... Jinak se ptám CZC, protože určitě výherce bude zajímat ( samozřejmě i mne), jak se k nám ceny dostanou? Pošlete je poštou? nebo jak? Děkuji za odpověd. Michal Šafář

Dobrej nápad

na co si kupovat gril, když tohle je naprosto jednoduchý a navíc to spoustu lidí i pobaví a jak je vidět, tak se to líbí a funguje. Good work!

Díky:)

díky za kladné ohlasy a gratuluju oboum dalším vítězům... Kocour zdraví a děkuje za krásné třetí místo:)

Sakra

Sakra, myslel jsem, ze budu treti ze tri a on na posledni chvili pribyde popelnik, ktery je 100% lepsi nez muj vytvor :)

Kocour

ja bych dal na prvni misto toho cerneho kocoura

Děkuji všem za podporu! Šafář

Dobrý den, chtěl bych poděkovat všem ,,mým" příznivcům za jejich komentáře. Děkuji. Michal Šafář