Diskuze k článku:Wibrain ukázal Atomem poháněnou sérii i1

Hračka

Hmm, vypadá zajímavě, ale ocenil bych třeba vestavěný nebo přídavný GPS modul a ta bílá barva..

Velikost displeje.

Podle mě je toto zařízení za tu cenu outsider. Do kapsy se nevleze a 4.8 palcový displej je na umpc málo(to už radší smartphone a možnost strčení do kapsy). Osobně bych si vybral buďto nějáky Smartphone/PDA a nebo subnotebook(asus eee či jiný, který má za nižší cenu i větší displej) Tohle zařízení mi s tou cenou příjde, jako "frajeřínka"..

Cena

tak takovýchto zařízení už se představilo dost, ale chtělo by to konečně něco uvést na trh